reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

KALİTEYİ VE HUZURU BİR ARADA YAŞAMAK İSTEYENLERE

KALİTEYİ VE HUZURU BİR ARADA YAŞAMAK İSTEYENLERE
19 Şubat 2020 - 10:42

Bolu City Otel, 2019 yılının gereksinim ve ihtiyaçları doğrultusunda 21 adet şık ve konforlu olarak dizayn edilen odaları, 60 kişiye kadar hizmet verebilen Restoranı ile sabah açık büfe kahvaltısı ile eşsiz bir ziyafete dönüştürmek için hizmetinizde.

İşletme sahipleri Emine Tandoğan ve Bahadır Tandoğan’nın 25 yıllık turizm deneyimlerini ve 5 yıldızlı otelde çalışmanın verdiği bilgi ve birikimin Bolu’ya kazandırdığı Bolu City Otel müşterilerini bekliyor.

Öğle ve akşam yemeklerinde alakart hizmeti, gün yemekleri, özel davet ve yemeklerinizde, iş yemeklerinizde, doğum günü, mini toplantı organizasyonlar için Bolu City Otel hizmetinizde.

Bolu City Otel Tertemiz havası, yeşil doğası ve inanılmaz güzellikteki Abant, Gölcük ve Yedigöller milli parkları ile ünlü Bolu, Ankara’ ya 186 km ve İstanbul’ a 263 km Bursa’ ya 273 km uzaklıktadır. Otelimizde konakladıktan sonra günü birlik olarak Abant(38 Km),Gölcük(12 Km),Yedigöller(44 KM)’ de piknik yapabilir, doğa yürüyüşleri ile eşsiz manzaranın tadı çıkarılabilir. Kışı ise Kartalkaya'(37 Km)da kayak yapmaya gidebilirsiniz. Bolu’ya 2 km uzaklıkta bulunan kaplıcaların şifalı sularından faydalanabilirsiniz.

ÜNLÜLERİN VAZGEÇİLMEZİ

İlimize gelen birçok ünlüye ev sahipliği yapan Bolu City Hotel her zaman en kaliteyi ve özeli sunmak için müşterilerini bekliyor. Sizlerde kaliteyi, huzuru bir arada yaşamak istiyorsanız Bolu City Hotel sizlerle… Adres: Tabaklar Mahallesi, Acar Sk. No 3, Merkez/Bolu

Rezervasyon & Bilgi: 0 530 133 98 88 – 0 374 212 88 88

Kep Adresi [email protected]