reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

KAPTAN BOLUSPOR’DAN DÜNYALARI İSTEDİ

KAPTAN BOLUSPOR’DAN DÜNYALARI İSTEDİ
29 Haziran 2022 - 10:50

Boluspor takım kaptanı Fethi Özer’in kırmızı beyazlı ekiple yeni sezonda tekrar devam etmesi için istediği rakam adeta dudak uçuklattı. Kırmızı beyazlı formayı 4 sezon giyen Fethi Özer’in geçen yıl oynadığı rakamın 7 kat fazlası istemesi şaşkınlık yarattı.

Kırmızı beyazlı ekipte kaptanlığa kadar yükselen ve sezonun bitimiyle birlikte sözleşmesi sona eren Fethi Özer yeni sezon için kırmızı beyazlı transfer komitesinden dudak uçuklatan bir rakam istedi. Transfer çalışmaları devam ederken kırmızı beyazlı yönetim yeni sezonda tecrübeli oyuncu ile tekrar anlaşma yolları ararken, Fethi Özer geçen yıl aldığı ücretin 7 kat fazlasını talep etti.

Fiyat konusunda anlaşmaya yanaşılmaması sonrası transfer komitesi görüşmeleri sonlandırırken, Fethi Özer, Eyüpspor ile anlaşmaya vardı.

Öte yandan yine sezon sonunda sözleşmesi sona eren Arnavut oyuncu Roshi yeni sezon için kırmızı beyazlı yönetimden geçen yılın aldığı ücretin 1,5 katını isteyince transfer çıkmaza girdi.

Yeni sezonda kadroda tekrar Roshi ile devam etmek isteyen teknik kadro, Arnavut oyuncunun anlaşmaya yanaşmaması ve istediği rakamda indirim yapmaması sonrası kanat oyuncusu Sakaryaspor’un teklifini kabul ederek imza attı.

Kep Adresi [email protected]