reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

KENT KONSEYİ ÇALIŞMALARA BAŞLADI

KENT KONSEYİ ÇALIŞMALARA BAŞLADI
18 Temmuz 2019 - 14:40

Bolu Kent Konseyi Başkanı ve Yürütme Kurulu, ilk toplantılarının öncesinde Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Özcan, Kent Konseyinden beklentilerini anlattı.

Geçtiğimiz hafta yapılan Genel Kurul sonucunda yeni göreve başlayan Bolu Kent Konseyi Başkanı Haşim Ulusoy ve Yürütme Kurulu üyeleri Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ı makamında ziyaret etti. Sohbet havasında geçen ziyarette Belediye Başkanı Özcan, Kent Konseyinden beklentilerini Başkan ve Yürütme Kurulu üyeleriyle paylaştı. Başkan Özcan ayrıca Kent Konseyi için Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) İl Kadın Kolları Başkanı Zuhal Işın’ı önerdi.

Özcan, ziyarette ayrıca Bolu Kent Konseyi’nin belediye etkinliklerinde aktif olarak görev almasını ve sosyal projeler gerçekleştirmelerini istedi. Öte yandan geçtiğimiz yıllara oranla Kent Konseyi’ne bu yıl daha çok katılmak istenilmesinin memnuniyet verici olduğu belirtildi. Ziyaret karşılıklı başarı dilekleriyle sona erdi.

Başkan Özcan’a yapılan ziyaretin ardından Bolu Kent Konseyi ilk toplantısını da yaptı. Toplantıda önümüzdeki dönemde düzenlenmesi planlanan etkinlikler ve yol haritası konuşuldu.

Kep Adresi [email protected]