reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

KÜÇÜK YAŞTAKİ ÇOCUK POLİSİ EZİYORDU

KÜÇÜK YAŞTAKİ ÇOCUK POLİSİ EZİYORDU
21 Haziran 2017 - 14:43

Bir benzin istasyonunda yakalanan küçük yaştaki çocuğun kullandığı otomobil polisten kaçmak isterken korku dolu anlar yaşandı.

Edinilen bilgiye göre, Bolu’da küçük yaşta bir çocuğun plakasız bir araç kullandığı ihbarı üzerine polis ekipleri aracı yakalamak için çalışma başlattı. Araç, D-100 Karayolu üzerinde bir benzin istasyonunda yakıt alırken yakalandı. Polis ekipleri plakasız araca işlem yapmak isteyince Levent Ü., eşi ve çocukları dakikalarca itiraz etti. Trafik polislerine zorluk çıkartan aile için Asayiş ekiplerinden destek istenilen olayda Eren Ü. polislerle tartıştıktan sonra koşarak kaçmaya çalıştı. Kısa süren kovalamacanın ardından tekrar benzin istasyonuna gelen Eren Ü., bu kez de ailenin 07 LS 061 plakalı diğer aracının da çekiciye yükleneceğini öğrenince gizlice otomobile bindi. Saniyeler içinde aracı çalıştırarak kaçmak isteyen Eren Ü.’yü durdurmak isteyen trafik polisi hızlanan otomobile tutunarak metrelerce sürüklendi. Otomobilin altında kalmaktan son anda kurtulan polis memuru Eren Ü.’nün kaçmasına engel olamadı.

Polis ekiplerine izini kaybettiren Eren Ü. bir süre sonra telefonla babasını arayarak bir araya geldi. Bu kez Levent Ü.’nün kullandığı 07 LS 061 plakalı araç D-100 Karayolu Karacaağaç Mevkii İstanbul istikametine seyir halindeyken görüldü. Aracın peşine takılan polis ekipleri, tüm ihtarlara rağmen durmayan otomobilin lastiklerine ateş ederek durdurabildi.

Araçtan indirilen Levent Ü. ifadesi alınmak üzere emniyet müdürlüğüne götürüldü.

Kep Adresi [email protected]