reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

MİLLETVEKİLİ AYDIN’DAN EKONOMİ DEĞERLENDİRMESİ

MİLLETVEKİLİ AYDIN’DAN EKONOMİ DEĞERLENDİRMESİ
11 Kasım 2018 - 11:01

AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, yaşanan ekonomik süreci değerlendirdi. Türkiye’de meydana gelen ve özellikle döviz piyasalarından kaynaklanan bir dış ekonomik müdahalenin olduğunu ifade eden Aydın; “AK Parti iktidarının Cumhurbaşkanımızın çok güçlü bir duruşu var. Milletimiz de dış mihraklar ve onların iç bağlantılarına geçit vermeyeceğini gösterdi” dedi.

Haber: Aslı Akış

Milletvekili Arzu Aydın 5 aylık milletvekilli süresince Ankara’da meclis çalışmaları dışında kalmadığını belirterek Bolu’nun sorunları ve çözümleri ile ilgili çalışmalar için verdiği sözü yerine getirdiğini söyledi.

“BOLU’NUN SORUNLARINI MASAYA YATIRIYORUZ”

Arzu Aydın, “Bizim verdiğimiz bir söz vardı. Allaha şükürler olsun o sözü şu ana kadar tuttuk” diyerek; “5 aylık bir süredir milletvekiliyim. Daha bir gece Ankara’da kalmadım. Sabah gidiyoruz meclisteki işlerimizi yapıyoruz. Hamd olsun çok misafirimiz geliyor. Allah’ım kapılara baktırtmasın sevilen yere gelinir diye düşünüp her gelenle büyük bir sevinç yaşıyoruz. Arkasından genel kurul çalışmalarına devam ediyoruz. Bolu’nun sorunlarını çözümlerini orada da masaya yatırıyoruz. Döndüğümüz zaman da yine parti binamızda biz odamız var hiç teşkilattan çıkmıyoruz. Eğer programlarımız var ise icap ediyoruz. Akabinde vatandaşımız nereye geliyorsa bizi nerede görmek istiyorsa biz orada onlarla görüşüyoruz” şeklinde konuştu.

“MİLLETİMİZ DESTEK VERİYOR”

Ekonomide alınan tedbirlerin önemli olmasının yanında milletin verdiği desteğinde altını çizen Aydın; “Ekonomik olarak dolar, Euro çıkacak dediler ama hamd olsun AK Parti iktidarının Cumhurbaşkanımızın çok güçlü bir duruşu var. Alınan önlemlerin uygulamaların çok önemli bir faktörü var. Ama milletimiz de bize çok büyük destek veriyor. Orada da dik duruşlarını gösterdiler. Şu an geldiğimiz noktada ÖTV, KDV indirimi halkın yine hizmetine sunuldu. Dış savaşlar, mihraklar ve ya bunların iç bağlantıları Türk milletinin onlara geçit vermeyeceğini bir kez daha gösterdi.  Bu aşamada da elbette bütün en önce teşkilatımıza, halkımıza son derece minnettarız” ifadelerini kullandı.

Kep Adresi [email protected]