reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

MÜSİAD’LI HANIMLAR DR. ORHAN ALİ’Yİ AĞIRLIYOR

MÜSİAD’LI HANIMLAR DR. ORHAN ALİ’Yİ AĞIRLIYOR
18 Mayıs 2017 - 12:40

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bolu Şubesi tarafından 21 Mayıs Pazar günü “Hastalıkların Sebepleri ve Geleneksel Tedavi Yolları” konulu konferans gerçekleştirilecek.

Hastalıkların sebepleri ve geleneksel tedavi yollarının kapsamlı şekilde tartışılacağı konferans Bolu MÜSİAD Kadın Kolları Üyesi Yeter Yıldız’ın ev sahipliğinde Dr. Orhan Ali’nin katılımıyla 21 Mayıs 2017, Pazar günü Bolu MÜSİAD binasında gerçekleştirilecek.

MÜSİAD Kadın Kolları Üyesi Yeter Yıldız düzenledikleri konferansla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Halk kültürünün bir parçası olan geleneksel tedavi yöntemlerinin artık modern tıbba destek olduğu akademik çevrelerce de kabul görür hale geldi. Biz de MÜSİAD Kadın Kolları olarak bu konuda halkımızı daha fazla bilgilendirmek istiyoruz. 21 Mayıs, Pazar günü MÜSİAD binamızda yapacağımız toplantıya tüm halkımızı davet etmek ve onlarla bir arada olmak istiyoruz. Önümüzdeki dönemlerde de halkımızın daha sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmesi için bilgilendirici başka etkinlikler de yapmayı ve bu organizasyonları devamlı hale getirmeyi hedefliyoruz.”

Kep Adresi [email protected]