reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

ÖĞRENCİLER STAJ SEFERBERLİĞİ KATILIM BELGELERİNİ ALDILAR

ÖĞRENCİLER STAJ SEFERBERLİĞİ KATILIM BELGELERİNİ ALDILAR
19 Ağustos 2022 - 12:12

Cumhurbaşkanlığı tarafından başlatılan “Staj Seferberliği” projesi kapsamında ilimizden projeye katılan öğrenciler, Bolu İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu tarafından belgelerini aldılar.

Haber: Servet Gökçek

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı koordinasyonunda, bakanlıklar ve bağlı, ilgili, ilişkili kuruluşlar ve özel sektörden gönüllü işverenlerin iş birliğinde, Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın destekleriyle üniversite öğrencilerine yönelik “Staj Seferberliği” projesi kapsamında öğrenciler belgelerini aldı.

Bolu İl Müftülüğüne bağlı birimlerde staj eğitimine katılan Tuğba Can, Hilal Durun, İrem Atsız, Hanife Aycan, İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu’nu ziyaret etti.

Ziyaret esnasında İl Müftüsü Tahiroğlu öğrencilere katılım belgelerini takdim etti. Belgeleri takdim ettikten sonra İl Müftüsü Tahiroğlu, proje kapsamında yer aldıklarından dolayı memnun olduklarını dile getirerek, “Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı koordinesinde gerçekleşen bu projede biz de yer almaktan onur duyuyoruz. Sizlerde bu projeye bizzat katıldınız ve katılım belgelerinizi almaya hak kazandınız. Sizleri kutluyorum. Sizleri tanımaktan ve misafir etmekten memnun olduk. Sizlerin Diyanet İşleri Başkanlığı çatısı altında görev almanız bizleri sevindirecektir. Bundan sonraki hayatınızda başarılar dilerim” dedi.

Öğrenciler de İl Müftüsü Tahiroğlu başta olmak üzere, müftülük personeline kendilerine gösterdikleri misafirperverlikten dolayı ve staj süresi boyunca her türlü kolaylığı sağladıkları için teşekkür ettiler.

Kep Adresi [email protected]