reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

ÖĞRENCİLERDEN ‘BİZİM ŞARKIMIZ’ SERGİSİ

ÖĞRENCİLERDEN ‘BİZİM ŞARKIMIZ’ SERGİSİ
22 Haziran 2021 - 15:03
  1. Yıl İzzet Baysal İlkokulu 4B sınıf öğretmeni Melek Demircioğlu ve öğrencileri tarafından “Bizim Şarkımız” adlı resim sergisi açıldı. Öğrencilerin uzun uğraşları sonunda açtığı sergi ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

Haber: Servet Gökçek

“Bizim Şarkımız” adlı serginin açılışına, Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Osman Yoldaş, 50. Yıl İzzet Baysal İlkokul Müdürü İsmail Saykı, İzzet Baysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hasan Aksay, Mehmet Akif Ersoy İlkokul Müdürü Ersin Aynal, Sakarya İlkokul Müdürü Hasan Allar, 100. Yıl İlkokul Müdürü Mustafa Yılmaz, Gazipaşa İlkokul Müdürü Kamil Oflaz, Koç İlkokul Müdürü, Bülent Sarıyıldız, Paşaköy İlkokul Müdürü Bahattin Deniz, Atatürk İlkokul Müdürü Fuat Bayramoğlu, veliler ve öğrenciler katıldı.

“ÇOCUKLARIMIZIN EMEKLERİ SAYESİNDE BU SERGİ AÇILDI”

Mehmet Yücetürk Sanat merkezinde hazırlanan sergi alışında 50. Yıl İzzet Baysal İlkokul Müdürü İsmail Saykı; “Bütün okullar, sınıflar çeşitli etkinlikler yapıyordu ancak salgın dönemi dolayısıyla etkinlikler yapamadık. Çocuklarımızın emekleri, velilerimizin destekleri, öğretmenimizin yol göstericiliği hazırlandı bu sergi. Kendilerine ve etkinliğimize katılanlara teşekkür ediyorum” dedi.

“SANATLA BÜYÜYEN ÇOCUKLAR DAHA MUTLU”

Okul Müdürü İsmail Saykı’nın ardından 4B sınıf öğretmeni Melek Demircioğlu; “Sanatla büyüyen çocukların diğerlerine göre daha mutlu, daha sağlıklı, uysal, zihinsel ve fiziksel açıdan olumlu gelişmeler gösterdiği aynı zamanda da daha dingin bir ruh haline sahip olduğu uzmanlar tarafından gözlenmiştir. Bende bundan feyz alarak öğrencilerimi meslek hayatım boyunca, mümkün olduğunca sanatın her dalıyla ilgilenmeleri için gayret göstermeye çalıştım” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Osman Yoldaş, 50. Yıl İzzet Baysal İlkokul Müdürü İsmail Saykı ve diğer okul müdürleri tarafından serginin açılışı yapıldı. Açılış sonrası sergiyi gezen Özdemir sergide emeği geçen öğrencileri tebrik etti.

Öğrenciler tarafından açılan sergi 22-26 Haziran tarihleri arasında sanat merkezinde açık olacak.

Kep Adresi [email protected]