reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

Öğrencilerin ‘Sosyal etkinliklerimiz’ sergisi açıldı

Öğrencilerin ‘Sosyal etkinliklerimiz’ sergisi açıldı
09 Ekim 2018 - 10:51

Bolu Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından mahallelerde açılan yaz etkinlik kurslarına katılan çocuklar tarafından yapılan ürünler sergiye dönüştü.

Bolu Belediyesi Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından çocukların sosyalleşmesi ve becerilerini geliştirmeleri için açılan yaz kurslarında yaptığı ürünler Mehmet Yücetürk Sanat Merkezi’nde düzenlenen açılışla sergilenmeye başlandı.

Serginin açılışına Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, Kültür Sosyal İşler Müdürü Güler Mert, kurs hocaları, kursiyerler ve aileleri katıldı.

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz sergi açılışında yaptığı konuşmada; “Sizlerin geleceğe umutla bakan ve ülkede söz sahibi olacak bireyler olmanız için tüm gayretimizle çalışıyoruz.  Hergün daha daha iyiye doğru gittiğimizi bilmenizi istiyorum. Bizler her zaman sizlerin yanında olarak destek vereceğiz. Bu konuda emeği geçen öğretmenlerimizi kutluyoruz. Gelecek sizlerin olacak.. Birlik ve beraberlik içinde daha güzel bir Bolu için çalışacağımı ifade ediyor, sergide emeği geçen herkesi gönülden kutluyorum” dedi.

Başkan Yılmaz konuşmasının ardından çocuklarla birlikte serginin açılışını gerçekleştirdi.

Yapılan resimleri ve ürünleri inceleyen Başkan Yılmaz çocuklarla fotoğraf çektirerek hepsini tebrik etti.

Başkan Yılmaz ayrıca kurs hocalarını da tebrik ederek teşekkür belgesi taktim etti.

Kep Adresi [email protected]