reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI

ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI
24 Kasım 2020 - 11:27

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Anıtpark’ta tören düzenlendi.

Haber: Ömer ÇETİNASLAN

Törene; Bolu Belediye Başkan Yardımcısı İsa Özcan, İl Milli Eğitim Müdürü Cemil Sarıcı, Eğitim-Bir-Sen Bolu Şube Başkanı Ahmet Koçak, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Anıtpark’ta düzenlenen tören, İl Milli Eğitim Müdürü Cemil Sarıcı’nın Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu ile başladı.

Daha sonra saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Gölyüzü İzzet Baysal Anadolu Lisesi Öğretmeni Esra Yaylakuruoğlu tarafından günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapıldı.

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Bolu Merkez İlçe öğretmenleri arasında düzenlenen “Öğretmenim” konulu anı yazma yarışmasında 1’inci olan Ayşe Ay Güçlü, 2’inci Ömer Balıbey ve 3’üncü olmayı hak kazanan Arzu Yüksel Özyiğit’e İl Milli Eğitim Müdürü Cemil Sarıcı tarafından ödülleri verildi.

Daha sonra Bolu Merkez İlçe ilkokul öğrenciler arasında düzenlenen “Öğretmenim” konulu resim yarışmasında 1’inci olan Sueda Soygök, 2’inci Ahmet Nedim Ayaz ve 3’üncü Mina Koca ödüllerini, İl Milli Eğitim Müdürü Cemil Sarıcı’dan aldı.

Törende son olarak Bolu Merkez İlçe ortaokul öğrenciler arasında düzenlenen “Öğretmenim” konulu şiir yarışmasında 1’inci olan Büşra Aktaş, 2’inci İffet Nur Yıldız ve 3’üncü Yusuf Eren Avcı’ya ise ödüllerini Bolu Belediye Başkan Yardımcısı İsa Özcan takdim etti.

Yarışmalarda dereceye giren öğretmen ve öğrencilerin toplu fotoğraf çekiminin ardından tören sona erdi.

Kep Adresi [email protected]