reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

ÖZEL İDARE KÖROĞLUSPOR YOLA ÇIKTI

ÖZEL İDARE KÖROĞLUSPOR YOLA ÇIKTI
06 Haziran 2022 - 11:39

6-10 Haziran 2022 tarihleri arasında Eskişehir’de düzenlenecek olan U-16 Türkiye Şampiyonasında Bolu’yu temsil etmeye hak kazanan Özel İdare Köroğluspor U-16 Futbol takımı Eskişehir’e uğurlandı.

6 takımın katılımıyla Eskişehir’de gerçekleşecek olan U-16 Ligi Türkiye Şampiyonasında heyecan başlıyor. Sergilediği başarılı performansla ilimizi temsil etmeye hak kazanan Bolu Özel İdare Köroğluspor ile birlikte Konya, Afyonkarahisar, Kütahya, Uşak ve Bilecik illerinden takımların da katılacağı Türkiye Şampiyonasında maçlar Salı günü başlayacak. Bugün kura çekimi sonrası takımların maç programı belli olacak.

Antrenör Sinan Benli yönetiminde Bolu’daki çalışmalarını tamamlayan Özel İdare Köroğlusporlu futbolcular, kahvaltının ardından İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer, İl Özel İdare Genel Sekreteri Sırrı Köstereli ve İl Genel Meclis üyeleri tarafından uğurlandı.

İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı aynı zamanda Özel İdare Köroğluspor Kulüp Başkanı Fevzi Dönmez’de takımla Eskişehir’e hareket öncesinde açıklamalarda bulundu. Türkiye Şampiyonasına iyi hazırlandıklarını ve heyecanlı olduklarını belirten Dönmez, iyi sonuçlar elde etmek istediklerini şampiyon olarak Bolu’ya dönmek istediklerini söyledi.

İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Yüceer ve Özel İdare Genel Sekreteri Sırrı Köstereli de futbolculara, teknik ekibe ve yöneticilere Türkiye Şampiyonasında başarılar diledi.

 

Kep Adresi [email protected]