reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

ÖZEL LEZZETLERİNİ ÇOK FARKLI SUNUMLARLA MÜŞTERİLERİNE SUNUYOR

ÖZEL LEZZETLERİNİ ÇOK FARKLI SUNUMLARLA MÜŞTERİLERİNE SUNUYOR
20 Ekim 2021 - 15:56

Kılıçaslan Mahallesinde hizmet veren, Konya’nın meşhur etli ekmeğini Bolu halkına sunan Semazen Etli Ekmek, özel günleriniz, toplantı yemekleriniz ve davetlerinizde lezzetlerini sunmak için sizleri bekliyor.

Haber: Selda Selin Say

Semazen Etli Ekmeğin önceliği misafir memnuniyeti, lezzeti ve kaliteyi müşterilerine sunmayı hedeflemektir. Bolu Semazen Etli Ekmek, Konya’nın meşhur Etli ekmeğini, Bıçak arasını, Mevlana Pidesini, Bamya Çorbasını, Saç tava çeşitlerini lezzetle yiyebileceğiniz seçkin bir mekân. Nezih bir aile ortamı, geniş ferah alanı ve özel lezzetlerini çok farklı sunumlarla müşterilerine sunuyor.

“KONYA’NIN VAZGEÇİLMEZ LEZZETLERİ SEMAZEN ETLİ EKMEK’TE SİZLERİ BEKLİYOR”

Mescit, Bebek bakım odası ve çocuk oyun alanı ile rahatınız için her detayın düşünüldüğü Semazen Etli Ekmek’te ailenizle birlikte uzun saatler geçirebilirsiniz.

Vazgeçilmez lezzetler eşliğinde özel günlerde, toplantı yemeklerinde ve davetlerinizde mükemmeli sunmak için Semazen Etli Ekmek, sizleri bekliyor.

Geleneksellikten ödün vermeyen modern anlayışıyla, konfor ve rahatı ön planda tutan Semazen Etli Ekmek çok özel sunumlarla, aklınızda ve damağınızda yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor.

Kep Adresi [email protected]