reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

SABAH REKLAMDALAR AKŞAM ANTRENMANDA

SABAH REKLAMDALAR AKŞAM ANTRENMANDA
20 Temmuz 2017 - 14:12

Bolusporlu yöneticiler akşam antrenmanına çıkarma yaptı. Kırmızı Beyazlılar yeni sezon hazırlıklarına devam ederken, akşam çalışmasında önce salonda fitness çalışan oyuncular daha sonrada sahada arttırmalı koşular yaparak antrenmanı tamamladılar. Gündüz bazı saatlerde reklam çalışması yapan yönetim son olarak takımın kampını ziyaret ettiler.

Boluspor’da yeni sezon hazırlıkları tüm hısıyla sürerken, kırmızı beyazlı yöneticiler de reklam çalışması yapıyor. Akşam A takım antrenmanına gelen yönetim kurlunun bazı üyeleri teknik direktör Fuat Çapa ile de saha kenarında bir görüşme gerçekleştirdiler.

Takımın saha çalışması olduğunu tahmin eden yönetim kurulu üyeleri takımı izlemek için geldiklerini beyan ederlerken, Fuat Çapa’da saha çalışmasının sabah olduğunu ifade etti.

Teknik direktör Fuat Çapa ile hem takım hem de güncel konular üzerine sohbet eden Başkan Yardımcısı Seçkin Kavarna gazetecilere reklam çalışması yaptıklarını söyledi. Yeni sezon için Çarşamba günü 18 iş yerine gittiklerini ifade eden Kavarna, Boluspor’a yeni sezon için reklam aldıklarını söyledi.

Kep Adresi [email protected]