reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

SEDAŞ AYDINLATMA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

SEDAŞ AYDINLATMA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
13 Mayıs 2017 - 15:20

 

SEDAŞ Aydınlatma ekipleri yanmayan lambaların onarımı için bakım çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. SEDAŞ Ramazan ayı öncesi aydınlatma çalışmalarına daha çok ağırlık vererek, ekipleri ile gece saatlerinde de trafikte iş güvenliği önlemleri alarak çalışmalarını gerçekleştiriyorlar.

İhbarların değerlendirilmesi ve rutin kontrollerin yapılması ile sürdürülen bakım çalışmalarıyla aydınlatma faaliyetini devam ettiren SEDAŞ ekipleri, karanlığın aydınlatılması, güvenli cadde ve sokakların tesis edilmesi amacıyla arızalı armatür ve yanmayan lambaların tamir ve bakım çalışmalarını hız kesmeden gerçekleştiriyorlar.

Bolu’da iki ayda yapılan bakım çalışmasında, başta Bolu-Merkez ana caddeleri (İzzet Baysal Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, D-160-Karacasu Yolu, Atatürk Bulvarı, Hürriyet Caddesi, Hattat Emin Barın Caddesi, Stadyum Caddesi, Necip Fazıl Kısakürek Bulvarı, Gölcük Bulvarı, Ahmet Baysal Bulvarı, Hastane Bulvarı, M. Zekai Konpara Bulvarı) ve D-100 karayolu olmak üzere arızalı armatürler SEDAŞ ekiplerince onarıldı. Kablo arızaları giderildi. 421 adet yanmayan armatüre bakım yapıldı.

Ayrıca 2017’nin ilk dört ayında SAP üzerinden gelen programlı aydınlatma bakım çalışmasının 4 ilde %97,5 oranında tamamlanması sağlandı. 4 İlde toplamda 8 Bin adet armatüre bakım çalışması yapıldı. SEDAŞ’ın köylerdeki aydınlatma bakım tespit çalışmaları da devam ediyor.

Kep Adresi [email protected]