reklam
reklam

Köroğlu Gazetesi | Bolu

reklam

SEMERCİOĞLU’NDAN HOKEYCİLERE DESTEK

SEMERCİOĞLU’NDAN HOKEYCİLERE DESTEK
17 Kasım 2019 - 10:11

Bolulu iş adamlarından ve spora olan sevgisi ile bilinen Emin Semercioğlu spora ve sporcuya destek olmaya devam ediyor.

Bolulu iş adamlarından ve spora olan sevgisi ile bilinen Emin Semercioğlu spora ve sporcuya destek olmaya devam ediyor. 2010-2011 sezonunda Boluspor kulübü başkanlığı da yapan Semercioğlu sporun her branşına destek olurken Boluspor maçlarını ise kaçırmamaya dikkat ediyor.

Bolu’da bir dönem adeta kapanma aşamasına kadar giden Çim Hokeyi takımına adeta can veren Semercioğlu verdiği desteği kupalar ve başarılar ile taçlandıran sporcuların her zaman yanında olmaya devam ediyor.

Süper Lig Öncesi Sporculara Tam Destek!

Geçtiğimiz gün Zonguldak’ta oynanacak olan Süper Lig müsabakasına hareket etmeden ziyaretine gelen Bolu Belediyespor Hokey takımı hocası ve sporcularını ağırlayan Semercioğlu yine desteğini esirgemezken “Sizler ile gurur duyuyorum. Hokey takımının durumunu bana ilk anlattığınızda sizin başarılı olacağınıza inancım tamdı. Bugünde yine aynı inancı taşıyorum. Sizler güvenimizi boşa çıkartmayarak Avrupa’da da göğsümüzü kabarttınız. SüperLig karşılaşmasında da başarılarınızı bekliyorum” dedi.

“Hokey branşına desteklerinden ötürü sporcularım adına çok teşekkür ediyorum”

Hokey takımı antrenörü Yasin Yükseler ise “Bizlere daima destek olan Emin Amcamıza sonsuz teşekkür ediyoruz. Bizlere olan güvencini boşa çıkartmayacağız. Dün olduğu gibi bugünde yarında her zaman yanımızda olan değerli büyüğümüze Hokey branşına desteklerinden ötürü sporcularım adına çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. Sohbet havasında geçen ziyaretin ardından sporcular müsabaka için Zonguldak’a hareket ettiler.