reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

SULTANLAR DA 5. KEZ PLAY-OFF HEYECANI

SULTANLAR DA 5. KEZ PLAY-OFF HEYECANI
06 Nisan 2021 - 10:55

Türkiye Kadınlar Voleybol 1.liginde Bolu ilini temsil eden Bolu Belediyespor, son yedi yılda 5.kez play-off heyecanı yaşıyor. Sultanlar ligine yükselmenin en büyük adaylarından biri olan Bolunun Sultanları hazırlıklarına devam ediyor.   

Voleybol sahalarında Bolu ilini temsil eden Bolu Belediyespor Kadın Voleybol takımı play-off hazırlıklarına devam ediyor. 1.lig B gurubunu lider olarak tamamlayan Bolunun Sultanları, play-off yarı final maçlarında ki rakipleri belli oldu. Son yedi yılda 5. Kez play-off heyecanı yaşayan Bolu Belediyesporun rakipleri, kendi grubunda bulunan Adam Voleybol, A grubundan gelen Karşıyaka ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor oldu.

Yeri ve tarihi belirlenmeyen play-off karşılaşmalarında ilk maçını kendi gurubundan Adam Voleybol ile oynayacak olan Bolu Belediyespor, 2. Maçını İstanbul Büyükşehir Belediye ve son maçını Karşıyaka ila oynayacak. Tek devreli lig usulü oynanacak maçlar sonunda her iki gurupta 1 ve 2’inci olan toplam 4 takım final müsabakaları oynamaya hak kazanacak.

Kep Adresi [email protected]