reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

TAM KADRO SOYUNMA ODASINA İNDİLER

TAM KADRO SOYUNMA ODASINA İNDİLER
30 Mayıs 2017 - 10:47

Boluspor, Play-Off ikinci maçında kendi sahasında Göztepe’ye 2–0 mağlup olarak Süper Lig umutlarını gelecek seneye bıraktı. Karşılaşmanın ardından Boluspor soyunma odasında adeta duygu seli vardı.

Bolu Valisi Aydın Baruş, Bolu Belediye Başkanı Aladdin Yılmaz, HSYK Başkan Vekili Mehmet Yılmaz ve Bolu Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yurtseven maçın ardından soyunma odasına inerek Bolusporlu oyuncuları teselli etti.

Vali Baruş ve Başkan Yılmaz özellikle maçın ardından göz yaşlarına hakim olamayan takım kaptanı Andre Santos’un yanına giderek yıldız oyuncuyu teselli ettiler.

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz yaptığı kısa açıklamada; “Futbolda kazanmak da var kaybetmekte. Bizlere bu heyecanı yaşatan Boluspor’u kutluyorum. Maç sonu futbolcularımıza ve teknik heyetimizi moral vermek üzere il protokolü olarak hepimiz soyunma odasındaydık. Bugün olmadı ancak inanıyorum ki Bolusporumuz gelecek yıl Süper lig hedefine ulaşacak. Futbolda kazanmakta var kaybetmekte. Maç sonu soyunma odasındaydık bizlere bu heyecanı yaşatan Boluspor’u kutluyorum.”

Kep Adresi [email protected]