reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

TEM EKİPLERİ BAİBÜ ÖĞRENCİLERİNE BİLGİLENDİRMEDE BULUNDU

TEM EKİPLERİ BAİBÜ ÖĞRENCİLERİNE BİLGİLENDİRMEDE BULUNDU
22 Ekim 2021 - 16:30

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü (TEM) Bilgilendirme Önleme Faaliyetleri Büro Amirliği 2021-2022 Akademik yılı kapsamında BAİBÜ’DE yüz yüze eğitime başlayan öğrencileri bilinçlendirmek için stant açtı. Ekipler, terör örgütleriyle mücadelede farkındalık, oluşturmak amacıyla üniversite öğrencilerini bilgilendirdi.

HABER: ASLI AKIŞ

Terörle Mücadele Şubesi Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri Büro Amirliği ekipleri terörle mücadele konusunda bilgilendirilmesi amacıyla üniversite yerleşkesinde stant kurdu. Stantlarda TEM ekiplerinin yanı sıra Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği görevli personeller de görev aldı.

Öğrencilere terörle mücadele konusunda bilgi aktaran ekipler, şüpheli durumlarda kendileriyle iletişime geçmeleri istendi.

Standı ziyaret eden öğrencilere hediye veren ve ikramlarda bulunan ekipler, polis teşkilatı olarak her zaman yanlarında olduklarını ifade etti.

Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği ekipleri de öğrencileri, aile içi şiddet konusunda bilgilendirdi.

Öğrencilere KADES uygulaması hakkında da detaylı bilgi aktarıldı.

 

Kep Adresi [email protected]