reklam
reklam

Köroğlu Gazetesi | Bolu

reklam

“TÜRKİYE SİZLERİN ELLERİNİZDE YÜKSELECEK”

“TÜRKİYE SİZLERİN ELLERİNİZDE YÜKSELECEK”
03 Ekim 2018 - 16:18

AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, 2018-2019 eğitim-öğretim yılı dolayısıyla Bolu’ya gelen üniversite öğrencilerinin yoğun olarak kullandıkları “Asmalı Durak”ta otobüs bekleyen öğrencilere hoş geldiniz diyerek, Bolu Çikolatası ikram etti. 

Ülkenin değişik bölgelerinden Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi’nde eğitim görmeye gelen öğrenciler ile otobüsün içerisinde sohbet eden Aydın, öğrencilere Bolu’yu ve BAİBÜ’yü tercih etmelerinden dolayı ayrıca teşekkür etti.

“ÜLKENİN GÜVENCESİSİNİZ”   

BAİBÜ’nün her yönüyle donanımlı bir üniversitede olduğuna vurgu yapan AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, “Tabiatın Kalbi olan bu güzel şehrimizde siz birbirinden değerli gençlere ev sahipliği yapmak bizlere ayrıca mutluluk ve heyecan veriyor. Sizler bizlerin ve bu ülkenin geleceği, güvencesisiniz hatta bugünüsünüz ve Türkiye sizlerin ellerinizde yükselecek. Üniversitemiz de her yönüyle donanımlı ve kaliteli bir üniversite” şeklinde konuştu.

“YANINIZDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ” 

Aydın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın öğrencilere vereceği bur miktarı konusunda açıklama yaparak; “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın da açıkladığı üzere devletimizin öğrencilere verdiği kredi ve burs miktarı; lisansta 500 lira, yüksek lisansta 1000 lira, doktorada 1500 liraya yükselecek. Bu vesileyle Bolulu öğrencilerimize de Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın müjdesini bir kez daha duyuruyoruz. Bu vesileyle bizler her daim sizlerin yanınızda olmaya devam edeceğiz.  Herhangi bir istek veya talepleriniz olması halinde bunları bizlere her zaman iletebilirsiniz. Üniversite okuyan sizlerin yaşıtı bir erkek evladımın olması hasebiyle beni bir Anne olarak görerek, her türlü taleplerinizden memnuniyet duyacağımı belirtiyor, şimdiden sizlere eğitim-öğretiminiz başta olmak üzere hayatınızda başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.