reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

ÜLKÜ OCAKLARI KURBAN DERİSİ BAĞIŞI İÇİN ÇAĞRI YAPTI

ÜLKÜ OCAKLARI KURBAN DERİSİ BAĞIŞI İÇİN ÇAĞRI YAPTI
07 Ağustos 2019 - 16:38

Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı, “Kurban Derilerinizi Ülkü Ocaklarına Bağışlayabilirsiniz” sloganı ile Kurban paylarının Ülkü Ocakları’na verilmesi yönünde çağrıda bulundu ve kampanyaya destek istedi.

 Haber: ASLI AKIŞ

Kurban Bayramına az bir süre kaldı. Bayramda, Ülkü Ocakları Bolu İl Başkanlığı yoğun bir mesai yaparak kurban derilerini ihtiyaç sahibi öğrenciler için toplayacak. Her yıl olduğu gibi, bu yıl da Boluluların kurban derilerine ihtiyaç sahibi öğrenciler için talip olacak.

Kurban Bayramı yaklaşırken, Bolu Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Akgül vatandaşlardan anlamlı bir ricada bulundu.

Akgül, konu ile ilgili yaptığı yazılı açıklamada, Kurban kesecek vatandaşlardan derilerini kendilerine bağışlamalarını istedi.

“KURBAN DERİLERİNİZİ ÜLKÜ OCAKLARIMIZA BAĞIŞLAYARAK GENÇLİĞE KATKINIZI BEKLİYORUZ”

Derilerin, giderleri Ülkü Ocakları tarafından karşılanan öğrencilerin kaldığı ‘Ülkü Evleri’nde kullanacağını belirten Akgül; “Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak kurulduğu günden bu yana maksadı, ülküsü sadece Türk Gençliğine Kılavuz olabilmek, başta ailesi olmak üzere üzerinde yaşadığı toprağına ve milletine sahip çıkmak adına mücadele etmiş ve etmeye de devam etmektedir. Yaptığı Sosyal Çalışmalar ile örnek teşkil eden ve tüm kesimin takdirini toplayan Ülkücü Türk Gençliğine sahip çıkabilmek adına desteklerinizi bekliyoruz. Türk-İslam coğrafyasında sayısız yardım kampanyaları başlatarak Mazlumun sesi olmuştur. Vatanımızın yegane bekçileri olan Ülkücü kardeşlerimizin daha sağlıklı ve olumlu koşullarda eğitim almalarına destek olabilmek Ülkü ocaklarına maddi ve manevi katkı sağlamak amacıyla Kurban derilerinizi Ülkü ocaklarımıza bağışlayarak Ülkü evlerimize, Ülkü ocaklarımıza gençliğe katkınızı bekliyoruz. Yaptığımız her şeyi şeffaf ve güvenilir yaptık yapmaya da devam edeceğiz. Yaptığımız yardımların bizlere kurşun ve silah olarak dönmemesi için “Yaşasın Ülkü Ocakları” ifadelerini kullandı.

Kep Adresi [email protected]