reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

VALİ ÜMİT MARKA TOPLANTISINA KATILDI

VALİ ÜMİT MARKA TOPLANTISINA KATILDI
21 Temmuz 2020 - 13:30

Bolu Valisi Ahmet Ümit, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Toplantısına katılmak üzere Kocaeli’ne gitti. Vali Ümit Kocaeli ziyaretinde ilk olarak son çıkan Valiler Kararnamesi ile Kocaeli Valiliği’ne atanan Seddar Yavuz’a ziyarette bulundu.

 HABER: ASLI AKIŞ

 Bolu Valisi Ahmet Ümit, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Yalova Valisi Muammer Erol ve Düzce Valisi Cevdet Atay ile birlikte Kocaeli Valisi Seddar Yavuz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Valilik Şeref Defterini imzaladıktan sonra makama geçerek bir süre sohbet edip, birlikte bölgeye hizmet vermekten onur duyacaklarını belirterek, Vali Seddar Yavuz’a yeni görevinin hayırlı olmasını dilediler.

Vali Seddar Yavuz ise Bolu Valisi Ahmet Ümit, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Yalova Valisi Muammer Erol ve Düzce Valisi Cevdet Atay’a ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, nezaketlerinden dolayı teşekkür etti.

TEMMUZ AYI MARKA TOPLANTISI VALİ YAVUZ BAŞKANLIĞINDA YAPILDI

Hayırlı olsun ziyaretinin ardından Vali Seddar Yavuz’un başkanlığında Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA), Temmuz ayı Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıya; Vali Seddar Yavuz’un yanı sıra, Bolu Valisi Ahmet Ümit, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Yalova Valisi Muammer Erol ve Düzce Valisi Cevdet Atay, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Düzce İl Genel Meclis Başkanı Çiğdem Günal, Yalova İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel, Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Akgün Altuğ, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu katıldı.

MARKA temmuz ayı olağan toplantısında; Ajansın ekonomik görünüm raporu, desteklediği güdümlü projeler ve dış kaynaklı projeler, afet risk yönetimi raporu, desteklediği projelerin ilerleme durumu ve 2020 yılı ilk 6 aylık birim ve genel faaliyet raporunun sunumu ve değerlendirilmesi yapıldı.

Kep Adresi [email protected]