reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

YEMEN BÜYÜK ELÇİLİĞİNDEN BOLU-İHH’YA TEŞEKKÜR BELGESİ

YEMEN BÜYÜK ELÇİLİĞİNDEN BOLU-İHH’YA TEŞEKKÜR BELGESİ
14 Kasım 2019 - 11:39

Bolu’da bulunan Yemen’li öğrenciler temsilcisi Habib Abdo Ahmed ve Şeref Mohammed Ziyad Bolu-İHH’yı ziyaret ederek Yemen’li öğrencilere yapmış oldukları yardımlardan dolayı teşekkürlerini sundular ve Yemen büyükelçiliği tarafından gönderilen teşekkür belgesini takdim ettiler.

Bolu-İHH adına teşekkür belgesini kabul eden Mali Ve İdari İşler Sorumlusu Mehmet Bayraktar, Yemen Büyük Elçisi Mahdi  Aludami, Büyük Elçi Yardımcısı Tareq D. Mutahar ve Konsolos Ali Alahmer’e  nazik davranışlarından dolayı teşekkür etti.

Bolu-İHH olarak Köroğlu Uluslararası Öğrenci Derneği (KUDER) ile birlikte ilimize öğrenim görmek için dünyanın farklı yerlerinden gelen misafir öğrencilerimize her konuda yardım ve desteklerini sürdüreceklerini, bu öğrencilerin eğitimlerini tamamlayıp ülkelerine döndüklerinde; ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerini ve bu kardeşlerimiz sayesinde dünyanın birçok ülkesi ile Türkiye olarak çok iyi ilişkiler içerisinde olacağımıza inandıklarını söyledi.

İki ay önce Yemen Büyükelçi yardımcısı Tareq D. Mutahar Bolu-İHH’yı ziyaret ederek Bolu’daki Yemen’li öğrencilerin sosyo-ekonomik  ve eğitim süreçleri ile ilgili  yaşadıkları  sorunları görüşüp, konuyla ilgili bilgi almıştı.

Kep Adresi [email protected]