reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

reklam

“YEŞİL VE BEYAZIN AHENGİ, ÇEHRESİ DEĞİŞMİŞ GEREDE’DEYİZ”

“YEŞİL VE BEYAZIN AHENGİ, ÇEHRESİ DEĞİŞMİŞ GEREDE’DEYİZ”
17 Ekim 2021 - 13:43

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, bir takım ziyaretlerde bulunmak için geldiği Bolu’nun ardından Gerede ilçesine ziyarette bulundu.  Gerede Belediye Başkanı Mustafa Allar, Metin’e devam eden bazı çalışmaları gezdirdi.

Haber: Burhan Yeşiltaş

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, Gerede ilçesinde Esentepe Sosyal Tesis, Tarihi Kiliseli Tüccar Han ve Tarihi Arasta da devam eden çalışmaları yerinde inceledi, ardından Ramazan Dede Bilgievine geçti.

Gerede ilçesinin gelişimi ve dönüşümü noktasında Başkan Allar’ın çok önemli projelere ve çalışmalara imza attığını dile getiren Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin; “ Proje ve çalışmalar hakkında bilgi aldığımız Belediye Başkanımızın çalışma azmi ve heyecanı Gerede’mize hak ettiği yeni eser ve hizmetler kazandırmaya devam edecektir” dedi.

Esentepe Sosyal Tesis, Tarihi Kiliseli Tüccar Han ve Tarihi Arasta da çalışmaların incelenmesinin ardından, yeni binasında eğitim-öğretime başlayan Ramazan Dede Bilgievini ziyaret eden Metin,  Bilgievinin kreşini sınıflarını ve imkanlarını çok beğendiğini ifade ederek Başkan Allar’a teşekkürlerini iletti.

“ÇOCUKLARIMIZI MANEVİ YÖNDEN DESTEKLİYORUZ”

Başkan Allar, “Tarım ve Orman Bakan Yardımcımız Fatih Metin, AK Parti İlçe Başkanımız İsmail Çetin ve Belediye Meclis Üyelerimizle birlikte; Esentepe Sosyal Tesis, Tarihi Kiliseli Tüccar Han ve Tarihi Arasta da devam eden çalışmaları yerinde inceledik. Akabinde; Yeni binasında eğitim-öğretime başlayan Ramazan Dede Bilgievimizi ziyaret ettik. Bilgi evimiz bünyesinde, Değerler eğitimi, İngilizce, matematik ve çeşitli branşlarda dersler verilirken çocuklarımızı manevi yönden de destekliyoruz. Eğitimlerin yanı sıra zeka oyunları, satranç ve sosyal aktivitelerle de çocuklarımızın öğrenirken eğlenmelerini sağlıyoruz. Sayın Bakanımıza ziyaretlerinden ve İlçemize yaptığı katkılardan dolayı İlçem ve şahsım adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Kep Adresi [email protected]