reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

Yol yine kapalı olacak

Yol yine kapalı olacak
30 Haziran 2017 - 15:13

Geçtiğimiz günlerde kapalı olan Kaynaşlı-Abant arasındaki otoyol, yapılacak onarım çalışmaları nedeniyle yine kapalı olacak.

Geçtiğimiz günlerde kapalı olan ve bayramda açılan Kaynaşlı-Abant arasındaki otoyol, yapılacak onarım çalışmaları nedeniyle 10 gün kapalı olacak. İstanbul – Ankara istikametinde trafik akışı Kaynaşlı Kavşağından D-100 Devlet yoluna yönlendirilecek, Abant Kavşağından Tem Otoyoluna tekrar katılım sağlanacak.

Konu ile ilgili olarak Bolu Valiliği’nden yapılan açıklamada şu ifadfelere yer verildi; “Anadolu Otoyolunun Abant Kavşağı-Kaynaşlı Kavşağı Arasında Üst Yapı Yenileme ve Büyük Onarım İşi kapsamında İstanbul-Ankara istikametinde oluşan bozulmaları onarmak amacıyla, 04.07.2017 tarihinde çalışmaya başlanacak olup, 14.07.2017 tarihinde bitirilmesi planlanmaktadır. Bu tarihler arasında İstanbul-Ankara istikametindeki trafik akışı Kaynaşlı Kavşağından D-100 Devlet yoluna yönlendirilecek, Abant Kavşağından Tem Otoyoluna tekrar katılım sağlanacaktır. Yol kapatması yapılan kesimlerde trafik kontrollü olarak verileceğinden, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması hususunda sürücülerin dikkatli olması gerekmektedir.”

Kep Adresi [email protected]