81 il Haberleri

81 il haberleri ve güncel 81 il gelişmeleri, 81 il ile ilgili tüm video, 81 il fotoğrafları ve 81 il haberleri Köroğlu Gazetesi | Bolu sitemizde


HABER

Bolu’da 1 Mayıs İşçi Bayramı kutlaması gerçekleştirildi. Demokrasi Meydanı’ndan, Kent Meydanı’na kadar kortej gerçekleştirildi.

ASAYİŞ

İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı tarafından yürütülen faaliyetlerin, 2024 yılının ilk 4 ayı değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

HABER

31 Mart mahalli idareler seçimlerinin ardından Bolu halkının iradesinin başkan Tanju Özcan'a ikinci dönem için yetki verdiğini belirterek, Bolu Belediyesi'nin...

HABER

Türkiye’nin ilk astronotu Alper Gezeravcı, Amerika dönüşü 81 il gezisine Bolu’dan başladığını söyledi.

HABER

Bolu İl Tarım ve Orman Müdürlüğü kedi - köpek ve gelincik sahibi olan vatandaşları uyardı.

ASAYİŞ

Yılbaşı öncesi 81 ilde kaçak ve sahte alkollü içki ticaretinin engellenmesi amacıyla düzenlenen Çengel-4 operasyonunda 189 kişi gözaltına alındı.

ASAYİŞ

81 ilde düzenlenen 'Çember-7' operasyonu kapsamında hakkında arama kaydı bulunan 1034 firari yakalandı.

HABER

Veteriner Hekimler, Bolu da dahil olmak üzere 81 ilde 21 Ağustos’ta şiddete karşı ‘iş bırakma eylemi’ gerçekleştirecek.

HABER

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzaladığı kararname ile 81 il ve 14 ülkede kurulan Türk İnternet Medya Birliği'nin (TİMBİR) 1'inci Olağan...

HABER

Türkiye’de ‘Hekime Saygılı Şehirler’ açıklandı. Bolu, 81 İl arasında 17. sırada yer aldı. İllerin sıralaması haberin devamında.

HABER

Giresun’un, Piraziz İlçesi’ne atanan, 25 yaşındaki, Bolu doğumlu ilk kadın kaymakam Kezban Yerlikaya, çalışmalarına başladı.

HABER