Açıkladı Haberleri

açıkladı haberleri ve güncel açıkladı gelişmeleri, açıkladı ile ilgili tüm video, açıkladı fotoğrafları ve açıkladı haberleri Köroğlu Gazetesi | Bolu sitemizde


HABER

Düzce Valiliği, İl Özel İdaresi binasındaki tuvalette bir kadının fotoğrafını çektiği iddia edilen polis memurunun görevden uzaklaştırılarak, hakkında idari tahkikat...

HABER

2024 Kurban Bayramı için sayılı günler kala, dini vazifelerini yerine getirecek olan vatandaşlar için kurban kesim bedelleri açıklandı.

ULUSAL

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, olağanüstü kurultayda aday olmayacağını açıkladı.

SİYASET

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partinin olağanüstü seçimli kongreye gideceğini açıkladı.

SİYASET

AK Parti Bolu Belediye Başkan adayı Muhammed Emin Demirkol, mal varlığını açıkladı.

HABER

Seben Belediye Başkanı Fatih Kavak, ilçeye ekonomik sebeplerle barınma sorunu yaşayan öğrenciler için inşa edilecek yurt projesini açıkladı.

HABER

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, kadınlara her alanda pozitif ayrımcılık uygulayacaklarını ve gelecek yıl 8 Mart’ta tüm kadın personellere 1...

SPOR

Boluspor, geçtiğimiz hafta kendi sahasında oynadığı Kocaelispor maçında PFDK’ya sevk edilmişti. TFF, kırmızı beyazlılara verilen cezaları açıkladı.

SİYASET

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli gündemdeki gelişmeleri değerlendirerek "17 Mart'ta 14’üncü Olağan Kurultayımızı yapacağız" dedi.

HABER

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin canlı yayında cumhurbaşkanlığı adaylığından çekildiğini açıklaması gündem yarattı.

SİYASET

Yeniden Refah Partisi lideri Fatih Erbakan, katıldığı canlı yayında hangi sebeple karar değiştirerek Cumhur İttifakı'na katıldıklarını açıkladı.

HABER