Bolu belediyesi Haberleri

bolu belediyesi haberleri ve güncel bolu belediyesi gelişmeleri, bolu belediyesi ile ilgili tüm video, bolu belediyesi fotoğrafları ve bolu belediyesi haberleri Köroğlu Gazetesi | Bolu sitemizde


HABER

Bolu Belediyesi, ihaleye çıktığı 5 yeni taksi plakasını, 5 milyon 50 bin lira ile kendi şirketi Bolu Bel A.Ş.’ye sattı....

HABER

Gölköy Barajı’nda, balıkçılık faaliyetlerinin yeniden başlayabilmesi için, Bolu Belediyesinin güvenlik önlemleri alması beklendiği öğrenildi.

HABER

Bolu Belediyesi, 3 bin 936 metrekare büyüklüğündeki arsasını 45 milyon 300 bin lira bedelle ihale ediyor.

BÖLGE HABERLERİ

Bolu’da yer alan ve tarih kokan Hisar Tepesi ile çevresi için peyzaj ve ışıklandırma çalışması başlatıldı.

HABER

Bolu’da bir grup yabancı uyruklu kişi, Bolu Belediyesinin yanında bulunan kafede eğlence düzenledi.

Bolu’da hayatını kaybedenlerin vefat haberlerini ve cenaze bilgilerini öğrenmek için Köroğlu Gazetesinin vefat sayfasını takip edebilirsiniz!

HABER

Bolu Emek ve Demokrasi Platformu, Bolu Belediyesi'nin ulaşıma yapılan yüzde 63'lük zam kararına büyük bir tepki gösterdi.

HABER

Öğrenciler, Bolu Belediyesinin özel halk otobüsü öğrenci biletlerine yüzde 63 zam yapmasına tepki göstererek, belediye önünde eylem yaptı.

HABER

Gölcük Tabiat Parkı’nın işletmesi DKMP’ye geçti. Konuya ilişkin DKMP Genel Müdürlüğü yazılı basın açıklaması yaptı.

HABER

31 Mart mahalli idareler seçimlerinin ardından Bolu halkının iradesinin başkan Tanju Özcan'a ikinci dönem için yetki verdiğini belirterek, Bolu Belediyesi'nin...

BOLU VEFAT İLANLARI

Bolu Belediyesi Mezarlık bilgi sistemi verilerine göre Bolu’da bugün hayata gözlerini yuman hemşerilerimizin defin bilgileri şöyle:

HABER

Bolu Belediyesi Mezarlık bilgi sistemi verilerine göre Bolu’da bugün hayata gözlerini yuman hemşerilerimizin defin bilgileri şöyle: