Bolu uyusturucu operasyonu Haberleri

bolu uyusturucu operasyonu haberleri ve güncel bolu uyusturucu operasyonu gelişmeleri, bolu uyusturucu operasyonu ile ilgili tüm video, bolu uyusturucu operasyonu fotoğrafları ve bolu uyusturucu operasyonu haberleri Köroğlu Gazetesi | Bolu sitemizde


ASAYİŞ

Bolu’da bir yolcu otobüsünde yapılan aramada 3 kilo 80 gram skunk maddesi ele geçirildi. 1 şüpheli hakkında yasal işlem başlatıldı.

ASAYİŞ

Anadolu Otoyolu’nda yolcu otobüslerine yönelik denetim gerçekleştiren jandarma ekipleri bir yolcunun üzerinden 1 kilo 48 gram skunk ele geçirdi.

ASAYİŞ

Anadolu Otoyolu'nun Bolu geçişinde otomobilinin bagaj kısmındaki döşemenin altına gizlenmiş halde 648 gram metamfetamin maddesiyle yakalanan sanığın yargılanmasına devam edildi

ASAYİŞ

Anadolu Otoyolu'nun Bolu kesiminde otomobilin lastiklerine gizlenmiş 6 kilo 150 gram uyuşturucu ele geçirilen operasyonda bir kişi tutuklandı.

ASAYİŞ

Bolu'da, araçlarında uyuşturucu madde ile yakalanan sanıklara 9 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı.

ASAYİŞ

Bolu’da 152,78 gr metamfetamin madde ile yakalanan şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

ASAYİŞ

Bolu’da polis ekipleri tarafından bir araçta yapılan aramada uyuşturucu madde ve sentetik ecza ele geçirilirken, olayla ilgili gözaltına alınan şüpheli...

ASAYİŞ

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, aralarında Bolu’nun da bulunduğu 16 ilde düzenlenen uyuşturucu operasyonlarında 99 zehir taciri yakalandığını bildirdi.

ASAYİŞ

Bolu ve Niğde polisinin düzenlediği operasyonda 57 kilogram 950 gram uyuşturucu madde ele geçirildi, 4 kişi gözaltına alındı.

ASAYİŞ

Anadolu Otoyolu'nun Bolu kesiminde otomobilinde uyuşturucu maddeyle yakalanan şüpheli tutuklandı.

KÖROĞLU TV
HABER