Bolu Valiliği Haberleri

Bolu Valiliği haberleri ve güncel Bolu Valiliği gelişmeleri, Bolu Valiliği ile ilgili tüm video, Bolu Valiliği fotoğrafları ve Bolu Valiliği haberleri Köroğlu Gazetesi | Bolu sitemizde


EĞİTİM

Bolu Valiliği koordinesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde 1122 öğrenciye “Okullarda Gıda Güvenilirliği ve İsraf” konusunda eğitim verildi.

EĞİTİM

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü, Bolu Valiliği personellerine “Trafik Güvenliği” hakkında eğitim verildi.

SPOR

Bolu'nun köylerini buluşturan Şampiyon Köyler Futbol Turnuvası, bu yıl 3'üncü kez düzenleniyor.

HABER

Bolu’nun ilçelerindeki köylere hizmet götürme birliklerine ayrılan ödenekler belli oldu.

HABER

Bolu Valisi Erkan Kılıç, ormanlara giriş yasağına ilişkin yaptığı açıklamada, “Piknik ihtiyaçlarını girmek açısından da orman parklarımız ve tabiat parklarımız...

HABER

Bolu’da ormana giriş yasağı süresi boyunca, piknik yapılabilecek alanların listesi yayımlandı.

HABER

Bolu’da, 1 Temmuz itibariyle ormanlara giriş yasaklandı. Piknik yapılacak alanlar belirlenirken, yer ateşi yakılmasının yasak olduğu aktarıldı.

HABER

Bolu Valiliğince Kurban Bayramı dolayısıyla geleneksel hale gelen bayramın ilk gününde Solmaz Ahmet Baysal Öğretmenevinde bayramlaşma programı düzenlendi.

ASAYİŞ

Kurban Bayramı tatili öncesinde Bolu Valiliği, 14-16 Haziran tarihleri arasında kamyon, çekici ve tanker cinsi araçların Bolu’dan geçişinin yasaklandığını duyurdu.

HABER

Bolu Valiliği Afet ve Acil Durum İl Müdürlüğü koordinasyonunda ORKUT ekiplerine ilk yardım ve Otomatik Eksternal Defibrilatör (OED) cihazı kullanımı...

İLÇE HABERLERİ

Bolu'nun Gerede ilçesinde 30 yılı aşkın süredir Deri ve Karma Organize Sanayi Bölgesi'ndeki fabrikaların boşalttığı zehirli atıklar bölge halkını bıktırdı.

EKONOMİ

Bolu Valiliği tarafından, çevreye duyarlılığı ve Bolu ekonomisine ve çevresine katkılarından dolayı TAYEKS ödül aldı.