Hastane Haberleri

hastane haberleri ve güncel hastane gelişmeleri, hastane ile ilgili tüm video, hastane fotoğrafları ve hastane haberleri Köroğlu Gazetesi | Bolu sitemizde


BÖLGE HABERLERİ

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde dün gece saatlerinde minibüs ile motosiklet çarpıştı. Yaklaşık 30 metre minibüsün önünde sürüklenen motosikletin 19 yaşındaki sürücüsü...

HABER

Konya'da 2 yıl önce trafik kazasında ağır yaralanan kızının tedavisi için Karabük'ten Bolu'ya gelen Nezahat Kelleci, yanından bir an olsun...

BÖLGE HABERLERİ

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde şehir içi Halk otobüsünde rahatsızlanan iki yolcu, otobüs şoförü ve yolcuların yardımı ile hastaneye yetiştirildi.

BÖLGE HABERLERİ

Sakarya’nın Pamukova ilçesinde tartıştığı kişi tarafından tüfekle vurulan 45 yaşındaki adam, kaldırıldığı hastanede 4 gün sonra hayatını kaybetti.

BÖLGE HABERLERİ

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde kızının düğününde fenalaşan ve akciğerine pıhtı attığı belirlenen kadın, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

HABER

Bolu’da hastane önünde yayaya otomobil çarptı. Hastaneden gelen ekibin kısa sürede müdahale ettiği yaralının durumunun iyi olduğu öğrenildi.

BÖLGE HABERLERİ

Sakarya’nın Adapazarı ilçesi D020 karayolunda tır ile çarpışan motosiklet sürücüsü, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

BÖLGE HABERLERİ

Sakarya’nın Adapazarı ilçesinde dün gece saatlerinde bir kahvede çıkan kavgada, alkollü olduğu öğrenilen şahıs 2 kişiyi silahla vurarak yaraladı.

HABER

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Merkezi Hekim Randevu Sistemi'ndeki (MHRS) sorunların çözümü için alınan yeni kararları duyurdu.

BÖLGE HABERLERİ

Para istediği annesinden ret cevabı alan bir kişi, benzin dökerek kendisini ve annesini ateşe verdi.

SAĞLIK

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, randevu onay sisteminin de devreye alınacağını, onay verdiği halde randevusuna gitmeyenlere aynı bölümden 15 gün içinde...

ULUSAL

Bursa’da 31 Mart yerel seçimlerinde 96 oy alarak seçilen mahalle muhtarı, mazbatasını alacağı gün kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.