Köroğlu TV Haberleri

Köroğlu TV haberleri ve güncel Köroğlu TV gelişmeleri, Köroğlu TV ile ilgili tüm video, Köroğlu TV fotoğrafları ve Köroğlu TV haberleri Köroğlu Gazetesi | Bolu sitemizde


ASAYİŞ

İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı tarafından yürütülen faaliyetlerin, 2024 yılının ilk 4 ayı değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

HABER

31 Mart mahalli idareler seçimlerinin ardından Bolu halkının iradesinin başkan Tanju Özcan'a ikinci dönem için yetki verdiğini belirterek, Bolu Belediyesi'nin...

HABER

Ramazan ayı boyunca Köroğlu TV ekranlarında verilen Hatm-i Şerif’in 19. Cüz tekrarı bugün (30.03.2024) saat 16.00’da verilecek.

HABER

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yeniçağa Belediye Başkan Adayı Ersin Baş, “30 senedir 2 siyasi parti yönetiyor bu memleketi ve biz...

HABER

Seçim Arenası 9'uncu bölümü yayımlandı. Konuk İYİ Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Mansur Şen.

HABER

Seçim Arenası, yeni bölümüyle 14 Şubat Çarşamba saat 19.30’da yayında. Konuk, AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Muhammed Emin Demirkol.

SİYASET

YRP Bolu Belediye Başkan Adayı Faruk Bayrakdar, “Mülteciler için biz 10 sene yapılacak her şeyi yaptık. Acilen gitmeleri gerektiğine inanıyoruz”...

HABER

6 Şubat depreminde hayatını kaybeden İmran Aydoğdu’nun annesi Seher Aydoğdu, depremin ardından geçen 1 yılı anlattı, dava sürecine ilişkin konuştu.

HABER

Seçim Arenası, yeni bölümüyle 7 Şubat Çarşamba saat 19.30’da yayında. Konuk, Yeniden Refah Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı Faruk Bayrakdar.

HABER

DEVA Partisi Bolu İl Başkanlığı görevini yürüten Nadir Gürkan Yetkin, Bolu Belediye Başkan adayı oldu.

HABER

Düzce'de 25 yaşındaki Ömer Çiçek, üniversiteden mezun olduktan sonra devlet desteğiyle 7 büyükbaş hayvan alarak, köye yerleşti.

HABER

Dünyanın en vatansever ülkeleri belli oldu. Türkiye'nin söz konusu listede ilk 10'da yer almaması sosyal medyada gündem oldu.