Sergi Haberleri

sergi haberleri ve güncel sergi gelişmeleri, sergi ile ilgili tüm video, sergi fotoğrafları ve sergi haberleri Köroğlu Gazetesi | Bolu sitemizde


EĞİTİM

Canip Baysal İlkokulu öğrencileri tarafından "Harezmî Eğitim Modeli Ekolojik Sanat Sergisi" açıldı.

BÖLGE HABERLERİ

Akçakoca lisesi öğrencilerinin hazırladığı resim ve heykel servisi sergiyi gezenlerin beğenisine sunuldu. Öğrenciler yıl boyunca hazırladıkları resim ve heykelleri sergilediler.

HABER

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü tarafından, Dünya Çevre Günü kapsamında Kent Meydanı'nda etkinlik düzenlendi.

EĞİTİM

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü öğrencilerinin, Doç. Dr. Melek Akyürek danışmanlığında 3 yıl boyunca aldıkları...

EĞİTİM

Bolu'nun Yeniçağa ilçesinde, "Atatürk Fotoğrafları" sergisi açıldı.

BÖLGE HABERLERİ

Türkiye’nin ünlü ressamlarının yapmış olduğu eserler Güzel Sanatlar Galerisi'nde sergilendi.

HABER

Yeşilay’ın, alkol, tütün, madde, kumar ve teknoloji bağımlılığıyla mücadelede önemli bir rol oynayan YEDAM Atölyelerinin çalışmaları Yeşilay’ın 104. kuruluş yıldönümünde...

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi'nde, dünya ve Türkiye'den pek çok sanatçı ve akademisyenin eserlerinden oluşan“ Özgür Filistin” adlı sergi düzenlendi.

EĞİTİM

Cumhuriyetimizin 100’üncü yılına özel seramik anı panosu, Prof. Dr. Fuat Sezgin Kütüphanesi’nde açıldı.

HABER

Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlamaları kapsamında, “İlelebet Cumhuriyet İlelebet Türkiye Yüzyılları” konulu afiş tasarım yarışmasının sergisi açılışı ve ödül töreni gerçekleşti.

HABER

30 yıl önce Belçika’dan Türkiye’ye gelen Jeroen Yasin Demoen, eşi sayesinde Türkçe öğrenip ebru sanatı ve heykel yapımına başladı.