Uyuşturucu operasyonu Haberleri

uyuşturucu operasyonu haberleri ve güncel uyuşturucu operasyonu gelişmeleri, uyuşturucu operasyonu ile ilgili tüm video, uyuşturucu operasyonu fotoğrafları ve uyuşturucu operasyonu haberleri Köroğlu Gazetesi | Bolu sitemizde


BÖLGE HABERLERİ

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde şüphe üzerine durdurulan araçta yapılan aramada uyuşturucu ele geçirildi. Olayla ilgili gözaltına alınan iki şüpheli tutuklandı.

BÖLGE HABERLERİ

Karabük’te yapılan uyuşturucu operasyonunda 1 kişi gözaltına alındı.

BÖLGE HABERLERİ

Karabük’te yapılan iki ayrı uyuşturucu operasyonunda 2 kişi gözaltına alındı.

BÖLGE HABERLERİ

Sakarya’nın Karasu ilçesinde gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda 76 adet captagon uyuşturucu hap, 10 gram Afgan sakızı ve bir miktar para ele...

ASAYİŞ

Bolu’da bir yolcu otobüsünde yapılan aramada 3 kilo 80 gram skunk maddesi ele geçirildi. 1 şüpheli hakkında yasal işlem başlatıldı.

ASAYİŞ

Anadolu Otoyolu’nda yolcu otobüslerine yönelik denetim gerçekleştiren jandarma ekipleri bir yolcunun üzerinden 1 kilo 48 gram skunk ele geçirdi.

Köroğlu e-Gazete
ASAYİŞ

Anadolu Otoyolu'nun Bolu geçişinde otomobilinin bagaj kısmındaki döşemenin altına gizlenmiş halde 648 gram metamfetamin maddesiyle yakalanan sanığın yargılanmasına devam edildi

ASAYİŞ

Anadolu Otoyolu'nun Bolu kesiminde otomobilin lastiklerine gizlenmiş 6 kilo 150 gram uyuşturucu ele geçirilen operasyonda bir kişi tutuklandı.

BÖLGE HABERLERİ

Kastamonu'da polis ekipleri tarafından düzenlenen uyuşturucu operasyonunda yakalanan şahıs tutuklandı.

BÖLGE HABERLERİ

Kastamonu’nun İnebolu ilçesinde jandarma ekiplerince durdurulan araçta yapılan aramada uyuşturucu ele geçirilmesi üzerine üç şüpheli gözaltına alındı.

BÖLGE HABERLERİ

Karabük'te yapılan uyuşturucu operasyonunda 5 kişi gözaltına alındı.