Hamster Kombat benzeri Telegram oyunları oynayarak Coin kazanma şansı elde ediliyor.

Hamster Kombat, oyuncuların strateji yeteneklerini ve rekabet gücünü test eden popüler bir mobil oyun olarak biliniyor. Günlük şifreler, oyuncuların oyun deneyimini zenginleştirmek ve ilerlemelerini hızlandırmak için önemli bir rol oynuyor. Şifreler mors alfabesiyle yazılıyor. Şifre mors alfabesiyle tam haliyle girildiğinde günlük 1 milyon ödül hesaba yansıtılıyor.

Oyuncular, günlük olarak güncellenen şifreleri takip ederek Hamster Kombat üzerinden coinlerini artırabilir ve oyun içi avantajlardan tam anlamıyla yararlanabilirler. Bu tür günlük etkinlikler, oyuncu topluluğunun heyecanını canlı tutarken, oyunun aktif ve dinamik bir deneyim sunmasına da katkı sağlıyor.

HAMSTER KOMBAT’A BENZER OYUNLAR NELER?
TapSwap nedir, nasıl oynanır?
TapSwap’in temel mantığı oldukça basit. Oyuncular sadece ekrana tıklayarak Tapswap coin’leri kazanır.Başlangıçta her tıklama bir coin kazandırır, ancak oyun ilerledikçe bu miktar artabilir. Oyuna başlamak isteyen Telegram kullanıcılarının mobil cihazlarından TapSwap Telegram botuna girmeleri gerekiyor. Sonrasında oyuna başlayabilirsiniz.

Yescoin oyunu nedir, nasıl oynanır?
Yescoin, kullanıcıların altın madeni paraları toplamak için ekranlarını kaydırdığı, Telegram üzerinde oynanan gündelik bir Web3 oyunudur. Bu basit ama bağımlılık yaratan oyun, oyuncuların blokzinciri teknolojisi ile eğlenceli ve erişilebilir bir şekilde etkileşimde bulunmalarını sağlar. Oyun, Web3'e giriş bariyerini düşürerek Web2 ve Web3 arasında bir köprü görevi görür ve ortalama kullanıcı için blokzinciri teknolojisini daha erişilebilir hale getirir.

Memefi coin oyunu nedir, nasıl oynanır?
Telegram'da heyecan verici ve hızla büyüyen bir kripto oyunu olan MemeFi, resmi Telegram kanalında 7 milyondan fazla aktif üye ile dünya çapında 20 milyondan fazla kullanıcının dikkatini çekti. Oyun oynamanın eğlencesini kripto para biriminin ödülleriyle birleştiren MemeFi, oyuncuların daha fazlası için geri gelmesini sağlayan benzersiz bir deneyim sunuyor. MemeFi'nin en cazip özelliklerinden biri, oyunculara önemli oyun içi ödüller sağlayan Daily Combo'dur.

Blum coin oyunu nedir?
Blum aslında bir token ticareti yapma imkanı sunan ve merkezi olmayan bir borsadır. Telegram'da Blum token madenciliği yapmak için BlumCryptoBot'una giriş yapmanız yeterlidir.

Blum Token oyunu nedir, nasıl oynanır?
1 - Aşağıda yer alan referanslı yada referanssız linkten telegram üzerinden botu başlatın.
2 - Bot başladığında sizden bir nick girişi yapmanızı isteyecek ve sonra uygulama açılacak.
3 - Start Farming butonuna tıklayarak 8 saate bir dolan token puanlarınızı giriş yapıp toplayabilirsiniz ve tekrar Start Farming butonuna tıklamanız yeterlidir.
4 - Ana ekranda yer alan Drop Game oyununu ilk girişte 5 bilet ile oynayabilirsiniz ve sonraki her gün giriş yapıp 1 bilet hakkı ile tekrar oynayabilirsiniz.

Pixelverse Daily Combo nedir, nasıl oynanır?
Pixelverse, siberpunk temalı pikselli bir evrende geçen, maceraya dayalı bir savaş oyunudur. Oyuncular PvE savaşlarına katılır, değerli eşyalar toplar ve becerilerini geliştirirler. Tüm bunları kapsamlı bir anlatım ve görev sisteminde gezinirken yaparlar.

Time Farm nedir, nasıl oynanır?
1- Linkten telegram uygulamasını açmalısınız.
2- Uygulama açıldıktan sonra ekranda yer alan start farming butonundan puan kazanmayı başlatın.
3- 4 Saatte bir uygulamaya girerek puanlarınızı toplayın ve uygulamayı kapatmadan tekrar start farming butonu ile puan toplama işlemini başlatın.
4- Uygulamayı açınca ekrandaki start farming butonuna basarak 4 saate bir puan kazanabilirsiniz.
5- Arkadaşlarınızı sizin referans linkiniz ile davet ederek puan kazanabilirsiniz.
6- Uygulamanın Task bölümünde yer alan görevleri yaparak puan kazanabilirsiniz. ( Görevlere tıklayıp geri çıkarak bir süre beklerseniz yine puanları alırsınız )

Dotcoin nedir, nasıl oynanır?
Dotcoin oynamaya başlamak isteyenler, oyunun Telegram botuna tıklayarak giriş yapabilirler. Buradan oyunun dökümantasyonunu inceleyebilir, oyunun Telegram topluluğuna katılabilir veya “Hadi Başlayalım” butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirler.

Sımple Coın oyunu nedir, nasıl oynanır?
Sımple Coin kendine ait borsası olan bir oyun. Henüz listelenmediği halde çekim özelliği geldi. Kendi borsalarında bulunan coinleri ön satış için çekebiliyorsunuz. Şirket ilerleyen dönemlerde çekim süreçlerini daha kullanıcı dostu hale getireceğini duyurdu. Kullanıcılar, her 8 saatte bir botu çalıştırarak kazançlarını talep edebilir ve çeşitli avantajlardan yararlanabilirler. İlk aşamada, taps limitini artırmanız öneriliyor; en az 15.000 taps tutarını hedeflemeniz faydalı olabilir. Sonrasında ise, saatlik olarak en çok kazandıran seçenekleri değerlendirerek coinlerinizi artırabilirsiniz. Platformları şu anda 4 milyon üye sayısına ulaşmış durumda.

Cex Power Coin oyun nedir, nasıl oynanır?
Cexio borsasının telegram üzerinden oynanan Ton ağına bağlı kripto airdrop projesidir. 3 saatte bir farm bölümünden otomatik coin toplayabilir, belirli bir sürede tanımlanan 100 tıklamayı gerçekleştirip 100 coin de oradan toplayabilirsiniz.

Kaynak: HABER MERKEZİ