Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bolu 1. Sıra Milletvekili Adayı İsmail Akgül, “Bolu’da şunun sözünü verebiliriz. Milliyetçi Ülkücü harekete iyi ki oy verdik dedirtmezsek namussuzuz, şerefsiziz” dedi.

Haber: Oğuzhan Eke

Necip Fazıl Kültür Merkezinde MHP’nin milletvekili aday tanıtım toplantısı düzenlendi. Parti yönetiminin tam kadro katıldığı programda, MHP Bolu 1. Sıra Milletvekili Adayı İsmail Akgül konuşma yaptı.

“EVLADINIZ, KARDEŞİNİZ İSMAİL’İM BEN”

MHP Bolu Milletvekili 1. Sıra Adayı İsmail Akgül,  doğal, içten ve samimi biri olarak Boluluların kardeşi, evladı olarak bu yola çıktığını ifade ederek; Bolu Milliyetçi Ülkücü hareketin 20 yılı.  Bolu sokaklarında sizlerin destekleri ile gerek Ülkü Ocakları Başkanlığı, gerek Sendika Başkanlığı gerek sendikalarda yönetici ve üye olarak görev yaptık. Vatandaşımızın her kesimine dokunmaya çalıştık. Büyüğümüz ile saygılı, küçüğümüz ile sevgili, bakkalla bakkal, esnafla esnaf, pazarcı ile pazarcı, iş adamıyla iş adamı edasıyla hareket etmeye ve onların dertleri ile hemhal etmeye çalıştık. Ben nacizane düne kadar bakkal çırağı olan İsmail Akgül, pazarcı olan İsmail Akgül, velhasıl sizlerin de dediği gibi sizin İsmail, sizin evladınız, sizin kardeşiniz olarak bu yola başımızı koyduk, bedenimizi koyduk, hizmet etmeye ant içtik. Karşımızda mücadele ettiğimiz insanlarla kıyaslanmak değil, onları yaptığı işlerle anılmak değil, kendi yaptığımız işlerle, milliyetçi ülkücü hareketin, ülkü ocaklarının yaptığı işlerle anılıyoruz” şeklinde konuştu.

“İYİ Kİ OY VERDİK DEDİRTMEZSEK NAMUSSUSUZ, ŞEREFSİZİZ”

Bolululara kendilerine oy verdiklerinde bundan asla pişman olmayacaklarının sözünü veren Akgül; “Biz bu kürsülere çok alışık değiliz. Hakkınızı helal edin ama biz Bolu’da şunun sözünü verebiliriz. Milliyetçi Ülkücü harekete iyiki oy verdik dedirtmezsek namussusuz, şerefsiziz. Bolu Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanım, hizmette o kadar disiplinli ki Bolu’da milletvekillerimizin boşluk yapma şansı yok. Ben şuna şahidim, 4 aydır yetkimiz olmadığı halde yetkisi olan milletvekillerine, kurum amirlerine kurum müdürlerine, Cumhur İttifakı içinde dışında bulunan Bolu’ya faydası olabilecek tüm yetkililere müdahale etmekte ve Bolulu hemşehrilerimizin dertleri ile dertlenmekte. Öncelikle İl Başkanımızı, değerli ülküdaşlarımızı, burada bizleri yalnız bırakmayan hemşehrilerimizi mahcup etmeyeceğiz. Mevlam sizlere layık olmayı nasip eylesin. Minarelerimizi ezansız, bizleri Kur’an’sız bırakmasın. Tekrar tüm desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum. 14 Mayıs gecesinde sarılmaya, kucaklaşmaya bekliyoruz. Ne Mutlu Türküm Diyene” dedi.

IMG_7657IMG_7655IMG_7614IMG_7667

Editör: Burhan YEŞİLTAŞ