reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

BOLULU İŞ İNSANINDAN BOLU BELEDİYESPOR’A DEV DESTEK

BOLULU İŞ İNSANINDAN BOLU BELEDİYESPOR’A DEV DESTEK
07 Mayıs 2022 - 15:39

Bu sezon ilk defa Misli.com Sultanlar Liginde mücadele eden ve ilk sezonunda başarılı olan Bolu Belediyespor’a yeni sezon için büyük bir destek geldi.

Özel Haber: Burhan Yeşiltaş- Fahri Gündüz

Lig de kalıcı olan ve oynadığı maçlarla Bolu’ya heyecan katan Bolu Belediyespor Bayan Voleybol Takımı yeni sezon için heyecan katmaya devam edecek. Bolulu İş insanı Oktay Ercan’da yeni sezonda sultanların yanında olacak.

Her dönem Boluspor’a maddi destek veren zaman zaman yaptığı açıklamalarda ‘Elimizden gelen desteği yaptık’ açıklamaları sonrası Bolulu İş insanı Oktay Ercan bu sezon ilk defa Misli.com Sultanlar Liginde mücadele eden ve ilk sezonunda başarılı olan Bolu Belediyespor’a yeni sezonda katkıda bulunacak.

Sponsor arayışları devam eden Bolu Belediyespor’da, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın yeni sezon için destek arayışları devam ederken, Bolulu İş insanı Oktay Ercan’ın vereceği katkının yanı sıra bazı şirketlerle görüşülüp yeni sezonda daha iddialı daha heyecanlı bir takım yaratma konusunda çalışmalar yapıldığı gelen haberler arasında yer aldı.

Kep Adresi [email protected]