reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

BOLUSPORLU TARAFTARLARDAN YILMAZ VURAL’A TEPKİ

BOLUSPORLU TARAFTARLARDAN YILMAZ VURAL’A TEPKİ
27 Mayıs 2017 - 12:12

Boluspor taraftar grupları Yarenler ve Cadde14 ortak yaptıkları basın açıklamasında Göztepe Kulübü teknik patronu Yılmaz Vural’a yaptığı açıklamalardan dolayı tepki gösterdi.

Bolusporlu taraftarların yaptığı açıklamanın tam metni şöyle: “25 Mayıs Perşembe günü İzmir’de oynadığımız Göztepe müsabakası sonrası Göztepe teknik direktörü Yılmaz Vural’ın yaptığı açıklamalar mesleki yetersizliğini bir kez daha ortaya koymuştur. Teknik direktörlük yeteneği sınırlı olan malum kişi Perşembe akşamı oynanan maçı 9 değil 99 kere seyretse bile sahadaki futbolu analiz edemeyecek teknik kapasitedir. Kendisi futbolcularının saha içinde neden yumruk yumruğa kavga edecek dereceye geldiğini araştırsın, maçın teknik analizi için ipuçları yakalar.

Maçın hakkı, sonucu 9-0 olmalıydı gibi yaptığı haddini aşan, terbiyesiz, saygısız açıklamalardan sonra İzmir’in ve Türkiye’nin güzide takımlarından biri olan Göztepe Spor Kulübü’nün, çalışanına gereken ikazları yapacağına ve yaptırımları uygulayacağına inanıyoruz. Türk futbolunda rakibini aşağılayan, küçük görmeye çalışan bu tarz insanlar her zaman oyun dışında kalmalıdır.

Bu bağlamda Pazartesi günü oynanacak olan rövanş maçına bütün taraftarlarımızı ve Bolu halkımızı davet ediyoruz. Tribünleri doldurup takımımıza 90 dakika destek ile Yılmaz Vural’a en güzel cevabı saha içinde verelim.

Haydi Bolu! Gün imkansız gibi gözükeni başarma, inancı zafere çevirme günüdür.

Saygılarımızla.”

 

Kep Adresi [email protected]