reklam
reklam
SON DAKİKA

Köroğlu Gazetesi | Bolu

ŞEHR-İ BOLU KÜNEFE’DEN BOLUSPOR’A TATLI DOPİNGİ

ŞEHR-İ BOLU KÜNEFE’DEN BOLUSPOR’A TATLI DOPİNGİ
01 Temmuz 2022 - 10:39

2022-2023 futbol sezonu hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdüren Boluspor yaptığı çalışmalarla sezona hazır girmenin hesaplarını yapıyor. Kırmızı beyazlıların akşam yaptığı antrenmanın ardından Şehri Bolu Künefe & Katmer & Baklava sahibi iş insanı Cem Akdağ, teknik heyet ve futbolculara baklava ikramında bulundu.

Haber: Burhan Yeşiltaş

İş insanı Cem Akdağ, Boluspor Kulübü Başkanı Savaş Abak ve yöneticilerle bir araya geldi. Futbolcuların akşam yaptığı antrenmanını da izleyen Akdağ, futbolculara ve teknik ekibe baklava ikramında bulundu.

Boluspor Kulübü Başkanı Savaş Abak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

“Şehri Bolu olarak Bolusporumuza küçük bir ikramda bulunmak istedik”

Şehri Bolu Künefe sahibi iş insanı Cem Akdağ ise, yeni sezonun başarılarla dolu geçmesini temenni ederek; “Bolusporumuzun antrenmanını izledik. Tatlı ikramında bulunup, hocamıza ve yeni transferlerimize başarılar diledik. Şehri Bolu Künefe & Katmer & Baklava ailesi olarak yeni sezonda Boluspor Kulübü Başkanımız Savaş Abak ve yönetim kurulu üyelerine, teknik direktörümüz Sait Karafırtınalar’a ve futbolcu kardeşlerimize başarılar diliyoruz. İşletme olarak Bolusporumuza küçük bir ikramda bulunmak istedik” dedi.

Kep Adresi [email protected]