(HABER: SELDA SELİN ÖZBAY)- Birbirinden farklı takı ve aksesuar ürünlerinin ünlü mağazası ‘TAKIŞTIR ACCESSORİES’ görkemli bir törenle açıldı.

Açılışa, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir, İYİ Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Mansur Şen ve çok sayıda davetli katılım gösterdi.

Bolu’da Takıştır Accessories, paşa köy Mah. D-100 karayolu caddesi adresinde yeni mağazalar arasında hizmet vermeye başladı. Mağazada, kadın, erkek ve çocuklara yönelik takı ve aksesuarların yer aldığı zengin bir ürün yelpazesi bulunuyor.

Takıştır Acildi 2

Takıştır Accessories’ın açılış töreninde konuşan İşletme sahibi Buğra Şentürk; “Bizim hedefimiz aslında takı ve aksesuar anlamında her çeşit ürünü bir mağazada herkesin bulabileceği bir mağaza açmaktı. Bunu da takıştır ile gerçekleştirdik. Umarım bütün herkes memnun kalır, istediği çeşidi bulur. Elimizden geldiğince güzel bir hizmetle devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Şentürk, mağazada bir kadının arayıp bulabileceği çeşitlilikten de bahsederek; “Ürün çeşitlerimizde takı, aksesuar, çanta yani bir kadının arayıp bulabileceği her şeyi getirmeye çalıştık. Eksiklerimiz olduğu sürece de tamamlamaya devam edeceğiz. Umarım herkes memnun kalır, beğenir ve mağazamıza gelir” dedi.

Takıştır Acildi 1

AÇILIŞ KURDELESİNİ KESTİLER

Konuşmaların ardından açılış kurdelesi davetliler tarafından kesildi. Akabinde yeni ‘takıştır’ mağazası gezildi. Davetliler hayırlı ve bol kazanç diledi.

Editör: Ahmet İshak GÜLEN