15 yıldır kendi adıyla Bolu’da hizmet veren Ufkum Eğitim Kurumlarının yeni hizmet binası görkemli törenle açıldı. Açılış sonrası çocuklar 15. yıl Ufkum Çocuk Şenliği açık hava konserinde doyasıya eğlendi.

Açılışa, Ufkum Eğitim Kurumları kurucusu Elif Halil Altundaş, Ufkum Eğitim Kurumları öğretmenleri, öğrenciler, veliler ve çok sayıda davetli katılım sağladı.

Saygı Duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan açılışta Ufkum Eğitim Kurumları kurucusu Elif Halil Altundaş misafirlere seslendi.

“ÖĞRENCİLERİMİZİN GELİŞİMİ İÇİN ÇABA SARF EDİYORUZ”

Altundaş, 15 yıldır öğrencilerinin akademik ve sosyal gelişimleri için gayret ettiklerine dikkat çekerek; “Ufkum eğitim Kurumları olarak 15 yıldır destek eğitimde hizmet veriyor, öğrencilerimizin akademik ve sosyal gelişimi için üst düzey çaba sarf ediyoruz. Bu süreçte bünyemize metakurs ve metafor kurs merkezleri ekleyerek her kademeden öğrenciyle buluşma imkanı bulduk. Bu sizlerin ilgisi, sevgisi, güveni ve kocaman bir ekibin özverisi sayesinde oldu” ifadelerini kullandı.

 “ÖRNEK OLMAKTAN GURUR DUYUYORUZ”

Bolu’da her zaman ilklerin öncüsü olarak diğer eğitim kurumlarına örnek teşkil ettiklerine vurgu yapan Elif Halil Altundaş, “Zaman içerisinde ufkum eğitim kurumları bir okuldan ziyade ekol haline geldi. Bolu’da her zaman ilklerin öncüsü olup birçok kurumda da örnek olmaktan gurur duyuyoruz. 15 yıldır yüzlerce yüreğe dokunduk, öğrencilerimizin başarıları ile gurur duyduk. Yanlarımızda olan değerli velilerimize ve onlar için sarf edilen hiçbir çabanın boşa olmadığını her defasında bize kanıtlayan tatlı çocuklarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Nice 15 yıllarda ufkumla yeni ufuklara” diyerek sözlerini noktaladı.

DUA EDİLDİ

Ufkum Eğitim Kurumları kurucusu Elif Halil Altundaş’ın konuşmasının akabinde daha güzel hizmetlere vesile olması ve yeni hizmet binasının hayırlı olması temennisiyle dua edildi.

AÇILIŞ KURDELESİ KESİLDİ

Yapılan duanın sonrasında açılış kurdelesi Ufkum Eğitim Kurumları kurucusu Elif Halil Altundaş ve eğitim kurumu öğretmenleri tarafından birlikte kesildi. Kurdele kesiminin ardında yeni hizmet binası misafirlere gezdirildi.

ÇOCUKLAR ONUR EROL İLE COŞTU

Ufkum Eğitim Kurumları bir ilke de imza atarak açılışın akabinde 15. Yıl Ufkum Çocuk Şenliğinde çocukları Onur Erol ile buluşturdu. Etkinlikte ilk olarak sahneye öğrenciler çıkarak gösterilerini sundu. Büyük beğeni ve coşkunun yaşandığı şenlikte öğrenciler Onur Erol konseri ile harika bir zaman geçirdi.

UFKUM EĞİTİM KURUMLARINA TEŞEKKÜR ETTİLER

Sahne performansı ile göz dolduran Onur Erol, ‘Dinozor’, ‘Hacıyatmaz’, ‘Limonata’, ‘Heykel’ ve ‘Balta’ gibi çok sevilen şarkılarıyla Bolulu  çocukları coşturdu. Renkli görüntülere sahne olan konserde çocukları ile birlikte güzel dakikalar geçiren veliler ise çocuklarının Onur Erol konseri ile mutlu olmasını sağlayan Ufkum Eğitim Kurumlarına teşekkür etti.

Muhabir: Aslı Akış