Veteranlarda heyecan fırtınası başladı ilk gün gole doyuldu

(HABER: BURHAN YEŞİLTAŞ)- Tahsin Gökdemir ve Faruk Özsoy’un adını taşıyan 17.Veteranlar futbol turnuvasında A grubunun ilk karşılaşmaları oynandı. Karşılaşmalarda toplamda 28 gol atılırken, son düdüğe kadar heyecan içinde oynanan maçlar dikkat çekti.

Açılış maçının galibi İhtiyar Heyeti FK

Veteranlar turnuvasında A grubunda günün ilk karşılaşması İhtiyar Heyeti FK ile Atlas Kırtasiye arasında çekişmeli bir mücadeleye sahne aldı. Her iki takımda oynadıkları süre içerisinde etkili bir futbol ortaya koymaya çalıştılar. İhtiyar Heyeti FK rakibine oranla daha tecrübeli oyunculardan kurulu bir kadro ile mücadele etti. İhtiyar Heyeti FK geriye düşmesi rağmen sahadan 2-1 galip ayrılarak hanesine 3 puanı yazdıran taraf oldu.

Bolu Birlik Et-Karacasu’dan net skor

20.45 seansında oynanan karşılaşmalarda ise Bolu Birlik Et-Karacasu ile Gerede Çakır Deri ve Press14 ile Kadir Emlak kozlarını paylaştı. Bolu Birlik Et-Karacasu, 2-0’lık galibiyetle ile 3 puanı alan taraf oldu.

Gol düellosunda kazanan yok

Gecenin tek berabere biten karşılaşması ise Press14 ile Kadir Emlak arasında oynanan mücadelede yaşandı. Press14 karşılaşmanın hemen başında 2-0 öne geçmesine rağmen bu avantajını koruyamadı ve 3-2 geriye düşen taraf oldu. Karşılaşmanın ilerleyen dakikalarında Press14, 1 gol daha bularak skoru 3-3’e getiren taraf oldu. Gol düellosu şeklinde geçen karşılaşma 3-3’lük eşitlikle sona ererken, her iki takımda hanesine 1’er puanı yazdırdı.

A grubunda günün son 2 maçında ise, Karaköy Koop. ile Bol-Tur A.Ş ve

Zeki Hafriyat-Hisarspor ile Gençlikspor kozlarını paylaştı.  

Karaköy Koop’tan 9 gollü galibiyet

Gol sağanağı şeklinde geçen karşılaşmada Karaköy Koop, rakibine 9-1 mağlup ederek turnuvaya fırtına gibi girdi.

Zeki Hafriyat-Hisarspor’dan yarım düzene gol

Gecenin son maçında ise Zeki Hafriyat-Hisarspor, Gençlikspor’u 6-1 mağlup ederek rakiplerine göz dağı verdi.

Editör: Burhan YEŞİLTAŞ