MHP Bolu 1.Sıra Milletvekili Adayı İsmail Akgül, Karacasu ve Berk Köyü’nü ziyaret etti. Ardından AVM’deki esnafları gezdi.

Haber: Burhan Yeşiltaş

14 Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerine az bir süre kalmasına rağmen Milliyetçi Hareket Partisi Bolu 1. Sıra Milletvekili Adayı İsmail Akgül, programına yoğun bir şekilde devam ediyor.

Karacasu girişinde bayrak ve meşaleler ile karşılaşan Akgül, ilgi ve alakalarından dolayı herkese tek tek teşekkür ettikten sonra esnafları gezdi.

Ziyaretlerinin ardından vatandaşların bu coşkulu karşılaması ile ilgili kısa bir açıklama yapan İsmail Akgül, “Bolu halkı bizimle. Ezan susmayacak, bayrak inmeyecek. Ne olursa sizlerle olmaya devam edeceğiz” dedi.

Karacasu esnaf ziyaretinden sonra Berk Köyü’ne geçen Akgül, köylülerle bir araya geldi. Burada da büyük ilgi ile karşılaşan Akgül, vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözüm önerilerini anlattı.

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu 1. Sıra Milletvekili Adayı İsmail Akgül, 14 Mayıs'ta yapılacak olan seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi'ne destek istedi.

Programına AVM’ye geçerek devam eden Akgül esnafın nabzını tuttu. Ekonomiden şikayetçi olan esnaf Akgül’e, “Mecliste sakın bizi unutmayın sayın vekilim. Biz hep sizin yanınızda ve destekçiniz olacağız” ifadeleri kullanıldı.

Akgül'e bu ziyaretlerinde il ve ilçe yöneticileri eşlik etti.

ismail-akgül (5)-4ismail-akgül (3)-4ismail-akgül (4)-4ismail-akgül (2)-4ismail-akgül (1)-4