İlçelerdeki ziyaretlerini arttıran, Bolu Belediyesi Eski Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın, AK Parti Bolu milletvekili aday adaylığı için etüt çalışmalarını yaptığı ifade edildi.

Özel Haber: Oğuzhan Eke

Bolu, 14 Mayıs’ta gerçekleşecek genel seçimlere hazırlanıyor. Siyasi partilerde milletvekili aday adayları tek tek isimlerini duyuruyor. AK Parti Milletvekili aday adaylığı konusunda ismi sıklıkla telaffuz edilen Bolu Belediyesi Eski Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın ilçe ziyaretleri de devam ediyor.

Yılmaz, bu kapsamda partisinin; Dörtdivan, Gerede, Mengen ve Göynük ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek, ilçe başkanlarıyla bir araya geldi. İlçe ziyaretleri sırasında resmi kurumları ve meslek odalarını da ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

İL GENEL MECLİSİNDE KALABALIK BİRLİKTELİK

Yılmaz, ilçe ziyaretlerinin yanısıra, İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Yüceer ve İl Genel Meclisi AK Parti meclis üyelerini de ziyaret etti. İl Genel Meclis Başkanı Yüceer’in makamında gerçekleşen birliktelikteki kalabalık göze çarptı.

ADAY ADAYLIĞI ÖNCESİ ETÜT ÇALIŞMASI

 Bolu siyasetinin öne çıkan isimlerinden olan Yılmaz’ın, AK Parti Bolu milletvekili aday adaylığı öncesinde gerekli etüt çalışmalarını yaptığı, değerlendirmeler sonrasında gerekli adımı atacağı ifade edildi.