14 Mayıs 2023 Genel Seçimlerine doğru giderken Bolu’nun ilk kadın Milletvekili Arzu Aydın çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Haber: Aslı Akış

“KARAÇAYIR’I SPORUN KALBİ HALİNE GETİRDİK”

Seçim Koordinasyon Merkezi’nin hazırladığı program çerçevesinde Bolu Merkezde çalışmalarını sürdüren AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, Karaçayır Mahallesi’nde vatandaşlarla ve esnafla bir araya geldi.

Her kesimden vatandaşın yoğun teveccühünü alarak çalışmalarına devam eden Aydın; “Sabah geçmiş dönemlerde görev yapan Merkez İlçe Başkanlarımızla, mevcut Merkez İlçe Başkanımız Engin Alemdar’ın ev sahipliğinde bir araya gelerek istişarelerde bulunduk ve hemen ardından Karaçayır Mahalle’mizde hemşehrilerimizle buluştuk.

“HİZMETLERLE YOLUMUZA YENİ DÖNEMDE DE DEVAM EDECEĞİZ”

Spor kenti haline gelen Bolu’muzun bu alandaki kalbi Karaçayır Mahallesi’nde, özellikle yaptığımız yatırımlar milletimizde karşılığını bulmuş. 3.000 kişilik Kapalı Spor Salonu, Tam Olimpik Yüzme Havuzu, Gençlik Merkezi, Sporcu Bankası ve çeşitli spor dallarında bir çok tesis ile sporun merkezi haline getirdiğimiz Karaçayır Mahalle’mizde daha nice hizmetlerle yolumuza yeni dönemde de devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

AYDIN, ÜLKEMİZİ TEMSİLEN KATILDI

Bolu’da yaptığı çalışmalar sonrası aynı gün Ankara’ya geçen AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, Türk Devletlerinin oluşturduğu, TÜRKPA İkinci Kadın Parlamenterler toplantısına ülkemizi temsilen katıldı.

Aydın, TÜRKPA İkinci Kadın Parlamenterler toplantısında yaptığı konuşmasında; “TBMM Başkanımız Sn. Mustafa Şentop’un şahsımı onurlandırarak tevdii ettiği görev için Ankara’da Türk Devletlerinden gelen Parlamenterleri misafir ediyoruz. Programa katılan misafirler parlamenterler ile TÜRKPA üyesi ülkelerde özel sektör ve kamu kuruluşlarında üst düzey yönetim görevlerinde kadınlara yönelik zorunlu kontenjan getirilmesi konusunda görüşmelerimizi gerçekleştirdik.” dedi.

arzu-aydin (9)arzu-aydin (7)arzu-aydin (8)arzu-aydin (5)arzu-aydin (6)arzu-aydin (3)arzu-aydin (4)arzu-aydin (1)arzu-aydin (2)