Bolu Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Altındal yaklaşan Kurban Bayramı öncesi pazaryerlerinde yapılan düzenlemeyle ilgili olarak açıklamada bulundu.

Bolu pazarı olarak bilinen ana pazarın pazartesi gününden başlayarak arefe gününe kadar açık kalacağını söyleyen Altındal, sebze, meyve, Tuhafiye ve Şarküteri ürünlerinin indirimli olacağını söyledi.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Bolu Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Altındal, “Allah'ın izniyle önümüzdeki hafta Kurban Bayramı haftasına gireceğiz. Bayram haftası sebebi ile Bolu büyük ana pazarımız pazartesi gününden itibaren Cumartesi gününe kadar açık olacaktır.  Cumartesi günü (arefe günü) Bolu ana pazarımıza ilaveten Bahçelievler semt pazarı ve Mehmet çoban Sümer semt pazarlarımız da açık olacaktır. Bu zamanda 6 gün boyunca rahat güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Tüm müşterilerimizi pazarlara davet ediyoruz. Pazarlarımız günlük taze kaliteli ve uygun fiyatlara satılan yerlerdir. Türk milletinin örf ve adetlerinde genel kültüründe doğal olan pazarlar vardır. Bu bayram haftası sebebi ile sebze, meyve, Tuhafiye ve Şarküteri ürünlerimizi elimizden geldiğince, fazlasıyla indirime koyacağız. Yine ne gelirse sizden bize, bizden size fayda gelir. Bizim ve sizin cenazelerimize ve düğünlerimize üç harfli marketler değil, siz ve gönlü güzel Pazarcı kardeşlerimiz gelir. Ama yine bu esnada istem dışı durumlar olursa Bolu Manavlar ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı şahsım ve yönetimim olarak her gün sahada olacağız. Şikâyetlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Hepinize bereketli alışverişler dileriz. Ailenizin kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.”dedi.

Muhabir: SELDA SELİN ÖZBAY