Boluspor Kulüp Başkanı Savaş Abak Gebze'de bulunan DDC Grup Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Öztürk'ü ziyaret etti.

Haber Merkezi

Abak, Gebze,  İstanbul,  İzmit ve Bursa’da farklı sektörlerde faaliyet gösteren DDC Grup Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Öztürk’le bir araya geldi.

DDC grup yönetim kurulu Başkanı Muhammet Öztürk, uzun yıllara dayanan dostluğu bulunan Savaş Abak ile sohbet gerçekleştirdi.

DDC Grup Yönetim Kurulu üyesi Alp Birkan ve Finans Müdürü Mustafa Kemal Yılmaz’ın da hazır bulunduğu görüşmede DDC Grup ve Yaksan Madenciliğin aynı zamanda ticari ilişkilerinin de bulunduğu ve bu birlikteliğin sporda da devam edeceği ifade edildi.

Başkan Abak görüşmenin olumlu geçtiğini ve DDC Grup ve Muhammet Öztürk’e Spora ve sporcuya verdiği destekten ötürü teşekkür etti.

İş insanı ve DDC Grup Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Öztürk’te Savaş Abak, zorlu bir süreçte sporcuların gelecekleri için ve zaman zaman hem spor kulüplerimize ve sporcularımıza bu tür destekler vermeye devam edeceğiz önemli olan spor kulüplerimizin yaşaması gerekir. Başarılı iş insanı ve Boluspor kulübü başkanı ve Yaksan Madenciliğin sahibi Savaş Abak’a ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ve bu konuda kulübe destek olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.