Bolu Ülkü Ocakları Başkanı Sedat Tok’ın göreve gelmesinin ardından Bolu Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak atanan Ramazan Özdemir ilçelerde ziyaretler gerçekleştirdi.

Bolu Ülkü Ocakları Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ramazan Özdemir, Bolu Ülkü Ocakları Başkanı Sedat Tok’un göreve gelmesinin ardından başladığı ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Özdemir ve il yöneticileri, ilçelerdeki Ülkü Ocakları ile bir araya gelerek yerel teşkilatların çalışmalarını yerinde inceledi.

Yeniçağa Ziyareti

Ziyaretlerin ilk durağı Yeniçağa Ülkü Ocakları oldu. Ramazan Özdemir, burada ilçe teşkilatının çalışmaları hakkında bilgi aldı ve teşkilat üyeleri ile bir araya gelerek, onların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Ziyaret sırasında, gençlerin Ülkü Ocakları'nın faaliyetlerine aktif katılımının önemi üzerinde duruldu ve geleceğe yönelik projeler tartışıldı.

Dörtdivan Ülkü Ocakları Ziyareti

Özdemir ve il yöneticilerinin ikinci durağı Dörtdivan Ülkü Ocakları oldu. Dörtdivan'da da benzer şekilde ilçe teşkilatı ile buluşan Özdemir, teşkilatın çalışmaları hakkında detaylı bilgi aldı.

Ziyaret sırasında, gençlerin milli ve manevi değerlere bağlı bireyler olarak yetişmeleri için yapılacak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde de  bulunuldu.

 

 

Muhabir: Aslı Akış