(HABER: BURHAN YEŞİLTAŞ)- Bolu Gazipaşa İlkokulu 1-A sınıfı ve İstanbul Kartal Öğretmen Zekeriya Güçer İlkokulu 1-G sınıfı iş birliğinde yürütülen ''Kardeş Sınıf Projesi'' kapsamında düzenlenen ''Yıl Sonu Şenliği'' bu yıl Abant Gölü Milli Parkı'nda coşkuyla kutlandı.

Şenlik boyunca öğrenciler çeşitli etkinlikler ve oyunlarla keyifli vakit geçirdi. Proje sayesinde farklı şehirlerden öğrenciler tanışma ve kaynaşma fırsatı bulurken, öğretmenler de eğitimde iş birliği ve paylaşımın önemini bir kez daha vurguladı.

Etkinliğe Bolu Milli Eğitim Müdürü Dr. Cemil Sarıcı da katılım sağladı. Öğrencilerle bir araya gelen Sarıcı, projede emeği geçen öğretmenlere ve velilere teşekkür ederek, projeye katılan tüm öğrencilere başarılar diledi.

Dr. Cemil Sarıcı, yaptığı konuşmada, “'Bu tür projeler, öğrencilerimizin sosyal becerilerini geliştirmesi ve farklı kültürleri tanıması açısından büyük önem taşıyor. Emeği geçen herkese teşekkür ederim ve tüm öğrencilerimize başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

Yılsonu şenliği, öğrencilerin ve ailelerin katılımıyla renkli görüntülere sahne oldu. Abant Gölü'nün doğal güzellikleri eşliğinde gerçekleştirilen etkinlik, katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı.

Istanbul Bolu Kardeş Okullar (9)Istanbul Bolu Kardeş Okullar (8)Istanbul Bolu Kardeş Okullar (7)Istanbul Bolu Kardeş Okullar (6)Istanbul Bolu Kardeş Okullar (5)Istanbul Bolu Kardeş Okullar (4)Istanbul Bolu Kardeş Okullar (3)Istanbul Bolu Kardeş Okullar (2)Istanbul Bolu Kardeş Okullar (1)

Editör: Burhan YEŞİLTAŞ