Bolu’da hayatını kaybedenlerin vefat haberlerini ve cenaze bilgilerini öğrenmek için Köroğlu Gazetesinin vefat sayfasını takip edebilirsiniz!

Bolu Belediyesi Mezarlık bilgi sistemi verilerine göre Bolu’da bugün hayata gözlerini yuman hemşerilerimizin defin bilgileri şöyle:

MİHRİCAN AKSOY

Emekli Eğitim Müfettişi  Mahmet AKSOY’un eşi

Cenazesi buğün Dörtdivan ilçesi kadılar camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası aile mezarlığına defnedilecektir.

AHMET ŞEN

Düzce Kaynaşlı ilçesi Yeşiktepe köyü halkından Bolu Özel İdareden Emekli

Cenazesi buğün Düzce Kaynaşlı ilçesi kadılar camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

AYŞE DİKMEN

Kıbrıscık ilçesi bölücekaya köyü halkından (merhum) Ali DİKMEN’in eşi (merhum) Cumhur ,Adem ve İdris DİKMEN, Hüriye GÜLEN ,Emine SEMEN ,Zübeyde

Cenazesi buğün Kıbrıscık ilçesi Bölücekaya köyü  camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

ORHAN GEZEN

Karaçayır mahallesi halkından (merhume) Safure GEZEN’in eşi Necip ve Şerafettin GEZEN’in babası Husniye ve Makbule GEZEN’in kayınbabası

Cenazesi buğün Karaçayır mahallesi   camiinde kılınacak öğle ve cenaze namazı sonrası çığırtkanlar mezarlığına defnedilecektir.

EMİNE GÜLCAN

Ali GÜLCAN’ın eşi Engin ve Ersin GÜLCAN’ın anneleri İdris DUMAN’ın ablası

Cenazesi buğün Aşağıçamlı köyü camiinde kılacak öğle ve cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defnedilecektir.

 Köroğlu Haber ailesi olarak hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.

Muhabir: AYNUR DURUKAN