(HABER: BURHAN YEŞİLTAŞ)- Merkez Hakem Kurulu, TFF 2.Lig 8.Hafta ve Bölgesel Amatör Ligi 1. hafta müsabakalarında görev yapacak hakemler ve gözlemcileri Dijital Atama Yöntemi ile belirledi. Bolulu hakemler başarılı grafiklerini sürdürerek mücadelelere atandı.

Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamada;  14 Ekim 2023 Cumartesi günü Diyarbakır’da oynanacak olan TFF 2. Lig karşılaşması Diyarbekirspor-Hes İlaç Afyonspor müsabakasında ilimiz klasman hakemlerinden Hakan Erkan’a Görev verildi.

15 Ekim Pazar günü Ankara Elmadağ Stadyumunda oynanacak olan BAL Ligi karşılaşması Ankara TKİ-Polatlı Belediyespor müsabakasında Bölgesel Hakem Ömer Faruk Kılıç Düdük çalacak, Kılıç'ın yardımcılıklarını Özkan Elikkaya ve Ergin Karabulut üstlenecek karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Ankara bölgesinden Mete Burak Kaya.

15 Ekim Pazar günü Çankırı Atatürk Stadyumunda oynanacak olan BAL Ligi karşılaşması Çankırı Saray 18 Spor-Suluova Sebat Spor müsabakasında bölgesel gözlemci Mehmet Bayır görev alırken karşılaşmayı Ankara Bölgesinden Utku Doğan Yönetecek” ifadelerine yer verildi.